1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Apple iPad Pro 3 arka kamera teknolojisi

Apple iPad Pro üç arka kamerayla geliyor. Yeni iPad Pro‘nun üç arka kamera teknolojisini aktaran haberimizle karşınızdayız. Apple’ın arkasında üçlü kamera dizisine sahip bir iPhone piyasaya sürmesi beklentiler arasındaydı. Bu yeni söylentiler arasında yerini aldı. Öte yandan yeni iPad‘lerinin de birden fazla arka kamera sistemi alabileceği öne öne sürülüyor. Mac Otakara (AppleInsider aracılığıyla), bir sonraki iPad Pro’nun üçlü kamera dizisiyle gelebileceğini, normal 10.2 inç iPad’in ise çift kamera sistemi ile gelebileceğini bildiriyor.

Apple iPad Pro

Apple iPad Pro 3 kamera özelliği

Apple, iPad Mini ve iPad Air’i bu yılın başlarında güncelledi ve bu yıl daha sonra yeni kamera sistemlerini de içerebilecek olan iPad ve iPad Pro için bazı ek güncellemeler sunması bekleniyor. Mac Otakara, Apple tedarikçilerinden aksesuar şemalarına işaret ediyor, bu da iPad Pro’nun daha büyük bir kamera dizisi elde ettiğini gösteriyor. Yaklaşan iPhone 11‘in benzer bir sisteme sahip olduğu da söyleniyor. Ayrıca, 6. nesil iPad’in, iPhone 11 LCD modelinin sahip olacağı aynı çift kamera kurulumuyla gelebileceğini de not ediyor. Site, modellerin Ekim ayında piyasaya sürülebileceğini söylüyor.

Apple son zamanlarda bir çift kamera sistemini tanıtmıştı. Yeni güncel Apple haberleri ve daha pek çok şey için bizi takip etmeye devam edin.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*