1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apple Card kullanım videosu yayınlandı

Apple Card kullanım videosu yayınlandı. Apple’ın son yeniliklerinden Apple Card‘ın nasıl kullanılacağı videosu yayınlandı. Apple’ın kullanıcılarına sunduğu yeni kredi kartının nasıl kullanıldığını aktaran iki video, Apple tarafından kullanıcılarına sunuldu. Videolar, uygulama ve kart kurulum işlemlerinden mağaza içinde veya çevrimiçi olarak ödemelerin nasıl yapılacağına ve ödüllerin nasıl çalıştığına kadar, kartın işlevselliğinin her yönünü kapsıyor. Temel olarak burada önizleme programına kabul edilmediyseniz, bu videolar aracılığıyla karta dair hemen her şeyi öğrenebilirsiniz.

Apple Card kullanım videosu

Apple Card kullanım videosu yayında

Şunu da belirtebiliriz ki daha önce geleneksel bir kredi kartı veya Apple Pay kullandıysanız, burada çok fazla gereksiz bilgi var. Bununla birlikte, kartın daha benzersiz yönleri, içinde çok fazla tüyo olduğunu da söylemek mümkün. Bu videoyu izleyin; örneğin, kart numaranızı nasıl bulacağınızı gösteren, fiziksel kredi kartına basılmadığında biraz daha karmaşık olan bu videoyu izleyin. Apple Pay’i doğrudan desteklemeyen perakendecilerin çevrimiçi satın alma işlemleri için bu ayrıntılara ihtiyacınız olacak.

Başka bir video, Apple Card’a eşlik eden ve gerçek zamanlı olarak ne kadar para harcadığınızı gösterebilen, harcamalarınızı Cüzdan uygulaması içinden nasıl kontrol edeceğinize genel bir bakış sunuyor. Harcamalarınızı farklı aylar boyunca veya hatta bireysel harcama kategorilerinde de görüntüleyebilirsiniz.

Diğer videolar, Günlük Nakit’inizi (Apple’ın kredi kartı ödülleri için verilen adı) nasıl kullanabileceğinizi, ödemelerin nasıl ayarlanacağını ve nasıl yapılacağını ve uygulamanın içinden kartın destek hizmetlerine nasıl erişileceğini aktarıyor.

Apple Card için önizleme programı bugün ABD’de başlıyor ve Apple kartın bu aydan sonra geniş bir şekilde piyasaya sürülmesini beklediğini söylüyor. Gelişen teknoloji ile birlikte ünlü teknoloji firmaları hayatımızda daha çok alanda yer ediniyor. Bunun gibi yeni gelişmeler ve daha pek çok haber için bizi takip etmeye devam edin.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*