Sosyal Medya

Twitter, 2020 Yılında En Çok Konuşulan Kişileri Emojileri Paylaştı

Twitter, 2020 Yılında En Çok Konuşulan Kişileri ve Çok Kullanılan Emojileri Paylaştı

Sosyal medya devi Twitter, 2020 yılında en çok konuşulan kişileri ve 2020 yılının çok kullanılan emojilerini yayınladı. İşte Twitter’ın 2020 yılındaki “en”leri…

2020 yılının sonuna yaklaşmamızla birlikte birçok dijital içerik platformu, 2020 yılının “en”lerini paylaşmaya başladı. YouTube, TikTok, Google gibi dev dijital platformlar 2020 yılının “en”lerini açıklarken, bu dev platformlardan biri de Twitter oldu. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, 2020 yılında çok konuşulan kişileri ve çok kullanılan emojileri yayınladı.

Dünyanın en çok kullanılan mikroblog sitelerinden biri olan Twitter, yüz milyonlarca kullanıcısıyla oldukça aktif bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle haberler için kullanılan ve diğer sosyal medya platformlarına göre daha değişik bir konsepti bulunan Twitter, her türlü haberin konuşulduğu güncel bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Bu sebeple Twitter’da en çok konuşulanlar da merak konusu haline geliyor. Sosyal medya devi Twitter tarafından aktarılan bilgilere göre 2020 yılında platformda en çok konuşulan kişi , ABD başkanı Donald Trump oldu. 2020 yılında ABD seçimlerinin de yapılmasıyla birlikte çok konuşulan bir isim haline gelen Donald Trump, Twitter’ın en çok konuşulan ismi olmayı başardı. ABD Başkanı Donald Trump’ı ise en büyük rakibi Joe Biden takip etti.

2020 Yılında Twitter’da En Çok Konuşulanlar

Geçtiğimiz haftalarda ABD seçimlerinin uzun bir süre gündemde kalması, 2020 yılında Twitter’da en çok konuşulan 2 kişinin başkan Donald Trump ve rakibi Joe Biden olmasını sağladı. Ardından ABD’de ırkçı polis tarafından öldürülen siyahi George Floyd, ve hayatını kaybeden ünlü basketbolcu Kobe Bryant çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

  1. Donald Trump
  2. Joe Biden
  3. George Floyd
  4. Kobe Bryant
  5. Barack Obama
  6. BTS
  7. Narendra Modi
  8. Kanye West
  9. Elon Musk
  10. Kamela Harris

Daha fazla haber için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

http://sang-kelana.net

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı