Güncel TeknolojiKonsolOyunTeknoloji Haberleri

Xbox Game Pass Ultimate yükseltme. Peki nasıl?

Xbox Game Pass Ultimate dönüşümü için müthiş kampanya yazmız sizlerle. Microsoft, kısa bir süre önce Xbox Game Pass (konsol ve PC için) ve Xbox Live Gold‘u ayda 14,99 dolara ayıran ve bu hizmetlerin ücretini ödemeye kıyasla aylık 15 $ tasarruf sağlayan yeni bir abonelik hizmeti olan Xbox Game Pass Ultimate‘i duyurdu.

Denemek istiyorsanız, size bir aylık Xbox Game Pass Ultimate deneme sürümünü veren 1 dolarlık bir promosyon yapılıyor. Microsoft, Xbox oyuncularına 36 aya kadar ön ödemeli Xbox Live Gold hizmeti sipariş etme imkanı sağlıyor. Sınırlı bir süre için 1 dolarlık denemeyi etkinleştirdikten sonra gelecek aylarda sisteminizi Xbox Game Pass Ultimate’e çevirme sürecinizde yüzlerce dolar kazançlı olmuş olun. Ne kadar tasarruf edebileceğinize dair bazı örnekler vermek adına: Üç yıllık Xbox Live Gold için yaklaşık 180 $ ödeyeceksiniz. 1 $ ‘lık promosyonu ekleyerek yaklaşık 181 $ karşılığında üç yıl Xbox Game Pass Ultimate kullanabilirsiniz. Game Pass Ultimate için ayda tam 14,99 $ ödemiş olsaydınız, bu üç yıl size yaklaşık 540 dolara mal olacaktı.

Bunun bir defalık bir teklif olduğunu söylememizde fayda var. Teklifi 1 dolara almak için zaten kullandıysanız Xbox Live Gold‘u Game Pass Ultimate‘a dönüştürme fırsatını kaçırdınız demektir. Ancak, henüz kullanmadıysanız, işte paranızın karşılığını en iyi şekilde nasıl alacağınızın tarifi.

Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate yükseltmenizi nasıl yapacaksınız?

Bu ücretsiz dönüşüme katılmak için şayet yoksa önce bir Xbox Live Gold aboneliği almanız gerekiyor. Microsoft, oyuncuları Game Pass Ultimate satın almaya yönlendirdiği için Xbox Live Gold‘un satışını bir noktada sonlandırabilir. Ancak şimdilik hizmet için dijital kodları Amazon’dan üç, altı veya on iki aylık artışlarla satın alabilirsiniz. Bir sonraki adım, hesabınızdaki Xbox Live Gold kodlarını Microsoft’un web sitesi üzerinden veya doğrudan Xbox One konsolunuz üzerinden etkinleştirmek. Microsoft, bu promosyonun şartlarının değişebileceğini belirtmektedir. Bu yüzden Xbox Live Gold‘u Game Pass Ultimate‘a dönüştürmeyi ne zaman durduracağına dair hiçbir gösterge yok.

Şimdi 1 $ ‘lık Game Pass Ultimate kampanyasından yararlanabilirsiniz. Teklifi kullandığınızda, Microsoft’un sitesinde “Hizmetler ve abonelikler” sekmesini tıkladığınızda ilgili bölümü göreceksiniz. Söz konusu promosyonla önemli oranda kar elde edeceğinizi ve bu kampanyanın belli bir süre zarfında olduğunu unutmayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı