Kategoriler
Güncel Teknoloji İncelemeler Mobil

Pixel 4 ekran özellikleri ilk sızıntılar

Pixel 4 ekran özellikleri hakkında yeni bilgiler sızdı. Yakın zamanda duyurulan akıllı telefonlardan birisi olan Pixel 4, Pixel serisinin son modeli.

Pixel 4 ekran özellikleri hakkında yeni bilgiler sızdı. Yakın zamanda duyurulan akıllı telefonlardan birisi olan Pixel 4, Google’ın Pixel serisinin en son modeli. Özellikleri ile heyecan uyandıran tüm yeni modeller gibi Pixel 4 de ne tür özelliklere sahip olacağı konusunda merak içerisinde bırakmıştı. Şirket ilk duyuruları yaptıktan sonra katlanarak artan merakın neticesinde ilk sızıntılar da gündemde yerini almaya başladı. Google’ın yakında çıkacak olan Pixel 4 akıllı telefonunun yeni görselleri sızdırıldı. Yeni bigiler ışığında telefonun üst bölümünde büyük bir çerçeve olduğunu görüyoruz.

Pixel 4 ekran özellikleri

Sızan görüntüler telefonun ön panelini görülülüyor. Sızan fotoğraflara göre S10 Plus ve OnePlus 7 Pro gibi rakip telefonlardan daha büyük olan daha büyük alın ve çene çerçevelerine sahip olan bir telefon bizi bekliyor. Bu çerçeveler, bir çentik veya açılır kamera ile gizlenmiş olabilecek çeşitli sensörleri ve öne bakan kameraları kapsayacaktır.

Pixel 4 ekran özellikleri

Beklentilerden birisi telefonun, üstündeki ince hareketi saptamak için radar kullanan Project Soli adlı hareket algılama teknolojisi ile geleceği yönünde. Bu çerçevelerin boyutuna bakıldığında görünüşe göre Google’ın gerekli sensörler için çok fazla alana ihtiyacı var.

Ön ekran görüntülerine ek olarak, @OnLeaks ve iGeeksBlog gelecek telefonun bir dizi işleyicisini ve daha büyük çerçevelerini ortaya çıkardı.

Google, Haziran ayında, web’de sızan resimlerin ortaya çıkmasından sonra resmi olarak açıkladı ve cihazın önünü değil arkasını gösterdi. Bu görüntülerde telefonun arka kamera sistemine dair bilgiler edinmiştik. Şimdi çıkan bu yeni sızıntı ile Google muhtemelen başka bir resmi duyuruyu ortaya çıkaracaktır. Bakalım Pixel 4 modelinde bizi daha neler bekliyor. Yeni çıkan modellere dair sızıntılar ve daha pek çok şey için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir