1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Renk değiştiren Converse ayakkabı

Renk değiştiren Converse yazımız ile karşınızdayız. Çok boyutlu renk seçeneğine sahip pek çok teknolojik alet günümüzde yaygınlaşmaya başladı. Akıllı telefonlar ve oyun konsollarından sonra şimdi de ayakkabılarda çok boyutlu renk teknolojisine rastlıyoruz. Chinatown Market ile ortaklaşa yapılan yeni Converse koleksiyonu ayaklarınız için bir ruh hali gibi görünüm sergileyecek. Yeni model ayakkabı normal beyaz spor ayakkabılara benziyorlar, ancak UV ışınına maruz kaldıklarında renkleri değişiyor.

Ayakkabının ne kadar UV ışığı aldığına bağlı olarak, yoğunluk, pastel tonlardan canlı renklere doğru değişim gösteriyor. Chinatown Market tarafından Instagram teaser’da gösterildiği gibi dönüşüm oldukça hızlı gerçekleşiyor.

Renk değiştiren Converse

Renk değiştiren Converse teknolojisi

Ayakkabı dört renkli çeyreğin bir araya gelmesiyle bir bütün oluşturuyor. Tam renkli olarak parlayacak kadar ışık aldıklarında gökkuşağının görünüşünü alıyor. Alt kısımdaki tabanlar, beyaz Converse’in aydınlandığında dönebileceği renklerin önizlemesini veriyor.

Chinatown Market, 20 Temmuz’dan başlayarak hem düşük hem de yüksek sürümlerde sırasıyla 95 $ ve 100 $ ‘lık bir çift olan Converse satmaya başlayacak.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*