1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Westworld 3. sezon fragmanı yayınlandı

Westworld 3. sezon fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen serinin 3. sezonun fragmanı dikkat çekici ayrıntıları da beraberinde getirdi. HBO’nun gündeme çok etkili bir şekilde düşen dizisi Westworld, ilk 2 sezonunda izleyiciyi adeta büyüledi. 3. sezon öncesinde diziye genel bir bakış attığımız ve fragmandan bazı kesitleri aktardığımız yazımızla karşınızdayız. Yazının sonunda Westworld’ün yeni sezon fragmanını da izleyebilirsiniz. Şimdiden tüm Westworld sevenlerine iyi seyirler dileriz.

Westworld’ün merak uyandırıcı bilmecesi ilk sezonlarda izleyenleri cezbetti. Ancak üçüncü sezon yönünde bir kayma yaşanıyor. Üçüncü sezon için yeni bir fragman, neo-Los Angeles’ta yer alan farklı bir fütüristik dünyayı tanıtıyor. Daha genel bir bilmece yerine, robotların ve insanların yaşamlarına daha fazla odaklanan bir hikaye karşımıza çıkıyor.

Westworld 3. sezon fragmanı

Üçüncü sezon, katliam sonrası hayatta kalan Dolores’in kaldığı yerden devam edecek. Gerçek dünyada Caleb adlı bir inşaat işçisi ile tanışıyor (Breaking Bad’ın Aaron Paul’u) ve çift ilginç bir ilişki geliştiriyor.

Yeni keşfedilen özgürlüğünün tadını çıkaran Dolores, bu hikayenin merkezinde yer alıyor. Ancak tüm ev sahipleri aynı özgürlüğü sevmiyor. Maeve görünüşte 2. Dünya Savaşı temalı bir parkın içinde kalıyor ve bu parkın içinde olduğu kadar kaos da varmış gibi görünüyor.

Jonathan Nolan Entertainment Weekly‘e “Bu sezon bir tahmin oyunundan biraz daha az ve ev sahipleriyle en sonunda yapımcılarıyla tanışacak bir deneyim” dedi.

Nolan, planın bir kısmının her zaman her yeni mevsimde karakterleri radikal biçimde farklı koşullarda yerleştirmek olduğunu ekledi. İlk iki sezon çoğunlukla Westworld’ün içinde gerçekleşmişti. Ancak görünüşe göre yeni sezon büyük ölçüde parkın dışında gerçekleşecek gibi görünüyor.

Westworld 3. sezon fragmanı

Şimdi de karşınızda Westworld 3. sezon fragmanı:

Merakla beklenen seri hakkında yeni gelişmeler ve teknolojiye dair tüm güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*