1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

W6 standı ile Apple Watch’ınızı iPod’a dönüştürün

W6 standı ile iPod görünümü. Bu girişin sebebi aksesuar şirketi Elago’nun tasarlamış olduğu yeni stand. Aksesuar şirketi Elago bir süredir Apple Watch‘ınızın klasik bir iPod gibi görünmesini sağlayacak zarif bir stand üzerinde çalışıyor. Bu stand Apple’ın tüm saatlerinde serinin tamamında çalışabiliyor. Saati şarj etme özelliğine de sahip olan stant ayrıca retro bir çalar saat gibi fonksiyon gösterebilir.

Standın renk seçeneklerine baktığımızda karşımıza iki farklı kombinasyon çıkıyor. Gri dokunmatik kısımla klasik beyaz renk veya kırmızı bölümle siyah renk seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

W6 standı

W6 standı Apple Watch

Aksesuar şirketi Elago daha önce de bu tür şeyler tasarlamıştı. Şirket daha önce minyatür bir Macintosh bilgisayarı gibi görünen bir Watch standı tasarlamıştı. Ayrıca başarılı örneklere nispeten pek iyi olmamakla birlikte bir de iPhone standı tasarımı aksesuar şirketinin sergiledikleri arasında. Elago ayrıca orijinal bir Nintendo Game Boy ve klasik iMac G3 bilgisayarı gibi şekillendirilmiş standlar da üretiyor.

Teknolojinin teknik yönünün yanı sıra tasarımsal boyutu da hiç kuşkusuz önem arz ediyor. Hem kullanışlılık hem de estetik açıdan artı değer katan bu tasarımsal faaliyetleri teknolojinin her alanında görmekteyiz. Bu tür haberler ve teknolojiye dair güncel tüm haberler için bizi takip etmeye devam edin.

Avatar
Ramazan ABAY

What other's say about : W6 standı ile Apple Watch’ınızı iPod’a dönüştürün


W6 standı ile Apple Watch'ınızı iPod'a dönüştürün |

27 Temmuz 2019 Cevapla

[…] Kaynak: GuncelTeknoloji.com […]

Bir cevap yazın


*