Apple Watch Series 3 199 $ LTE özellikli sürüm en ucuzu

Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3

Ünlü teknoloji markası Apple gelişmelere paralel olarak çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Özellikle MWC 2019 kapsamında yeni iPhone modellerini tanıtan Apple, katlanabilir telefon teknolojilerinden de geri kalmayacağını ve en etkili şekilde rekabete katılacağını gösterdi. Yine aynı şekilde bilgisayar ve tablet teknolojileri de Apple’ın üzerinden durduğu faaliyetler arasında. Tüm bunların yanı sıra Apple denince aklımıza gelen bir diğer teknoloji şüphesiz akıllı saatler. Apple Watch Series 3 akıllı saat serisinin son modelinde avantajlı fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Üstün teknolojik özellikleri ile dikkat çeken son model ürün, Best Buy ve Amazon’da yüzünüzü güldürecek fiyatlarla geliyor.

Apple kullanıcılarını şimdiden heyecanlandıran bu haber ile alakalı çeşitli bilgiler şimdiden yayılıyor. Apple Watch Series 3 ile alakalı yazımızda sizlerle birlikteyiz.

Apple’ın son nesil akıllı saati harika fırsatlarla geliyor. Apple Watch Series 3 en son model değil, ancak iPhone’unuz için pek çok özelliği olan uygun bir giyilebilir ürün arıyorsanız, başlamak için iyi bir seçenek olacaktır. GPS özelliği bulunan 38 mm’lik model 199 dolardan başlıyor. Bu, gördüğümüz fiyat en iyi fiyat seçeneği olarak karşımıza çıkıyor.
LTE olmayan modelin incelemesi sonucunda hızlı, üçüncü parti uygulamalar ve entegrasyonlar için en iyi desteği verdiği görülüyor. Ayrıca pil ömrü de yüksek kapasitesiyle güven veriyor.

Apple Watch Series 3 seçenekleri

Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3 modeli akıllı saatler karşımıza farklı seçeneklerle çıkıyor. Bunlar arasında 199 mm için 38mm’lik gri renkli alüminyum kasalı ve siyah spor kayışlı veya beyaz spor kayışlı gümüş alüminyum kasalı bir ürün seçenekleri alıcıları bekliyor. Yine 42mm seçeneği arzu etmeniz halinde gri alüminyum kasa ve siyah spor kayış veya beyaz bir spor askılı gümüş alüminyum kasa seçeneklerini görebilirsiniz.

Apple Watch Series 3’ün LTE özellikli versiyonunu istediğinize karar verirseniz, en ucuz fiyatlı modele sahip olabilirsiniz. 38mm Watch, Best Buy ya da Amazon’da 299 dolar (genellikle 399 dolar), gördüğümüz en iyi fiyattan 40 dolar daha ucuz. 42mm Watch, Best Buy ve Amazon’da 329 dolarlık bir fiyatla karşımıza çıkıyor.

Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*