BilgisayarGüncel TeknolojiİncelemeleriOSTeknoloji Haberleri

MacBook Pro Satın Alıcak Olanlar Dikkat!

Alacak kişilere elimize vicdanımıza koyarak diyoruz ki : Şu anda bir MacBook Pro satın almayın.

Üç sebep:

1. Apple‘ın MacBook Pro’yu, 4 Haziran’da başlayacak olan Dünya Çapında Geliştirici Konferansı’nda (WWDC) geliştirmesini bekliyoruz. Konferans bundan iki hafta sonra.

2. Apple Store, WWDC’de de bir yükseltmenin gelebileceğine dair büyük bir ipucu bıraktı. MacObserver’ın bugün belirttiği gibi, Touch Bar olmadan 13 inç MacBook Pro için çıkış tarihleri gizemli bir şekilde 6 Haziran’a kadar kaymış durumda.

3. Mevcut MacBook Pro’nun, ciddi bir problem barındırıyor olabilir: Şirketin “kelebek anahtar” klavyeleri, tozlar, oluşabilecek ufak bir aksilikte kolayca hasar görebiliyor ve tuşları çalışmaz hale gelebiliyor. Yeni bir modelinde bu durumun teorik olarak düzeltilebileceğini düşünüyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı