1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Xiaomi Mi Band 3 Ne Zaman Çıkacak?

Xiaomi’nin Mi Band serisi akıllı bileklikleri, yüksek fiyat / performans oranı ile şirketin akıllı telefonları ile benzer şekilde yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. Bu kapsamda uzun süredir beklenilen Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım tarihi açıklandı.

Aslında, Mi Band 3 modelinin 31 Mayıs günü gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılacağı uzun süredir konuşuluyordu. Şirketin CEO’su Jun, Weibo hesabında yaptığı paylaşımda yeni akıllı bilekliğin Perşembe günü tanıtılacağını doğruladı.

Yeni akıllı bileklik Mi Band 2 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olacak. 2.5D kavisli yapının kullanıldığı Mi Band 3’de fiziksel bir tuş yer almayacak. IP68 sertifikasına sahip bilekliğin Bluetooth 4.2 ve NFC desteği sunması bekleniyor.

Mi Band 3, Xioami Mi 8 ile birlikte tanıtılacak.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*