Oyun

Battlefield 5 sistem gereksinimleri!

Electronic Arts’ın popüler FPS serisi Battlefield‘ın yeni oyunu Battlefield V, bekleyenler gün sayıyor. 2018 yılının en çok beklenilen oyunlarından biri olan Battlefield V, benzersiz bir savaş deneyimi sunuyor. Bu oyunu oynayabilmek için aşağıdaki gibi bir sisteme ihtiyacınız olacak:

İşletim sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
RAM: 8GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
Ekran Kartı (NVIDIA): Nvidia GeForce GTX 660 2GB
DirectX: 11.0
Depolama alanı: 50GB

Battlefield 5 çıkış tarihi ve oynanışı

Oyun, 19 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak. Ancak, Battlefield V: Deluxe Edition versiyonunu ön sipariş verirseniz, 16 Ekim’de oyuna sahip olabileceksiniz. Battlefield’ın en büyük yeniliği İkinci Dünya Savaşı ‘na dönmesi ve Premium Pass’i kaldırıyor olması. Böylece oyuncular tüm içeriğe DLC satın almalarına gerek kalmayacak.

Oyunun geliştiricisi DICE, İkinci Dünya Savaşı’nı daha önce hiç yapılmamış bir şekilde işleyeceklerini belirtiyor. Fragmandaki kadın askerin mekanik kolunun olması oyunun alternatif bir zamanda veya temada (steampunk) işlenebileceğini düşündürüyor.

Serinin eski oyunlarında olan Co-op modu geri geliyor. 4 kişi bilgisayara karşı oynayıp görev yapabilecekler. Giderek daha çok tartışılan season pass, premium pass gibi uygulamalar olmayacak. Firma tüm haritaların en baştan açık olacağını belirtiyor. Ayrıca parayı bastıranlara oyun içinde avantaj sağlayacak şeylerinde olmayacağına garanti veriyor.

Oyunda tuzaklar veya küçük araçlar yapabileceğiz. Bir haritada aynı anda 64 kişi oynayabilecek. Assault, Supoort, Medix ve Scout olmak üzere 4 sınıf olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı