Samsung Galaxy A9 Star Sızıntıları…

Samsung Galaxy A ailesinin yeni üst segmenti olacağını düşündüğümüz Galaxy A9 Star sızıntıları gelmeye başladı. Galaxy A9 Star özellikleri ve beklenen fiyatı merak edenler haberimize göz atabilir.

Her bütçeye uygun telefon modelleriyle bilinen Samsung, tanıtılan ve sızdırılan telefonların model numaraları zihinlerde güçlükle tutuluyor. G8850 Galaxy S Light Luxury modeliyle benzer bir isimle ortaya çıkan Galaxy A9 Star, henüz onaylanmadı.

Beklenen Galaxy A9 Star özellikleri

6.28 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran ve 1080 x 2220 px çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Galaxy S9+ modelinden daha ince, daha uzun ve büyük olan Galaxy A9 Star‘ 3700 mAh kapasiteli bir batarya ile gelebilir. Arka tarafta cam tasarımın kullanıldığı Galaxy A9 Star, iPhone modelinde ki gibi dikey yerleştirilen ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde çift arka kamera yer alıyor. Ön kamera ise 24 Megapiksel olacak. Parmak izi okuyucusuna ise arka tarafta ortada yer verilecek.

Android 8.0 yüklü olan cihaz, 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya sahip olacak. İşlemci tarafında ise net bir bilgi olmamakla birlikte, Galaxy A8 ailesiyle benzer bir işlemci olacağını tahmin ediyoruz.

 

Bir cevap yazın


*