1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Huawei P30 Pro kristal süslemeli kılıf

Huawei P30 Pro, kristal süslemeli kılıf ile birlikte geliyor. Dünyaca ünlü teknoloji markası Huawei, yeni modeli için kristal süslemeli bir kılıf seçeneği de ekliyor. Cafcaflı, süslü görünüme sahip telefonları seven insanlar için harika seçenek olacak. Geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sunulan amiral gemisi Huawei P30 Pro‘nun bu yeni kılıflı versiyonunda Swarowski kristaller kullanılarak son derece ihtişamlı, parlak bir görünüm elde ediliyor. Sınırlı sayıda üretilen model özel bir hediye kutusunun içerisinde meraklılarına sunuluyor.

Kılıfsız haliyle de hayli göz kamaştırıcı olan yeni model Swarowski kristaller ile bezenmiş bu kılıf çok daha ihtişamlı bir görüntü ortaya sunuyor. Söz konusu seçenek 8 GB RAM ve 128 GB hafızaya sahip olan modellerde söz konusu.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro ihtişamlı kılıf seçeneği

8 Ağustos’ta Limited Edition Pearl White ismiyle Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunulacak olan model 2.599 dirhem (707 dolar) fiyat etiketiyle raflarda yer alacak. Telefonun ihtişamlı görünümünü sağlayan kılıf dışında teknik özellikleri aynı olacak.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*