1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook ve Instagram bazı kullanıcılar için kapalı

Facebook ve Instagram kesintiler sebebiyle kullanıcılarını üzüyor. Dünyaca ünlü marka Facebook ile onun bir süredir sahibi olduğu platformlardan Instagram, çeşitli kesintiler ile son dönemde gündemde yerini alıyor. Ünlü sosyal medya platformları kullanıcıların giriş yapamadıklarından, resim yükleyemediklerinden veya durumlarını güncelleyemediklerinden şikayet ederek dünyanın bazı bölgelerinde kesinti yaşıyor gibi görünüyor.

DownDetector’a göre ABD, Avrupa, Güney Amerika ve Asya’da kesinti sorunu ortaya çıkmış görünüyor. Bildiğiniz gibi ülkemizde de yakın zamanda bu tür kesintiler yaşanmış ve kullanıcılar arasında şaşkınlığa sebep olmuştu. İki dev sosyal medya platformunun kesintileri sonrasında bir süredir eski etkinliğini kaybeden Twitter’a girişlerin artması ile de pek çok paylaşım yapılmıştı.

Facebook ve Instagram

Facebook ve Instagram kesintileri

Kesintinin dünyadaki hizmet için bir dizi kesinti olduğu belirtiliyor. Sosyal medya şirketi, Mart Nisan ve Temmuz aylarında önemli kesintiler yaşadı. İlerleyen süreçte yeni kesintilerin yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu. Bu ve bunun gibi pek çok güncel teknoloji haberi için bizi takip etmeye devam edin.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*