Güncel TeknolojiOtomobil

Model S ve X alıcılar için ücretsiz, sınırsız şarj hizmeti

Model S ve X alıcılar için yeni sınırsız şarj hizmeti yazımızla karşınızdayız. Tesla’nın müşterilerini sevindiren bu yeni haberin ayrıntıları sizlerle. Tesla yeni bir Model S veya Model X aracı satın alan yeni müşterilere faydalı bir geri dönüş getirdiğini duyurdu. Supercharger istasyonlarında sınırsız şarj. Duyuru, iki modelin satışlarının yavaşlamasının ardından ve şirketin üç aylık en son kazanç raporunda beklenenden daha büyük zararlar vermesinden sonra geliyor.

Şirket, duyuruyu bir Tweet’te (TechCrunch aracılığıyla) yaparak, tüm yeni siparişlerin Supercharger istasyon ağında sınırsız ücretle geleceğini söyleyerek yaptı.

Model S ve X

Model S ve X için supercharger

Tesla, geçmişte yeni alıcılar için ücretsiz bir teşvik olarak kullanmıştı. Perk, yeni bir araç satın alan herkes için 2017’ye kadar Model S ile Model X araçlarına uzandı. Bununla birlikte, CEO Elon Musk programı “sürdürülebilir değil” olarak adlandırmıştı ve Ocak 2017’den sonra şirket, projenin yeniden yapılandırıldığını açıkladı. Yeni sürücüler bir yılda 400 kWh’ye (yaklaşık bin mil) çıkacaktı.

Şimdi, perk, sürücülere daha pahalı tekliflerini kontrol etmeleri için cazip bir yardımcı olarak geri dönüyor gibi görünüyor. Temmuz ayının sonunda Tesla, son çeyrekte 408 milyon dolar kaybettiğini belirterek son kazancını açıkladı. Tesla bu tarz çeşitli avantajlar ile müşterilerini gönlünü fethetmek istiyor. Böylece düşen satışlar ve kötü gidişatın önüne geçmesi amaçlanıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı