1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

E3 2018’in Xbox One Basın Toplantısı: Saat kaçta ve nasıl izlenir?

E3 2018‘e kadar devam ediyoruz ve birçok şirket bu yılki şov için planlarını çoktan özetledi. Fuar resmi olarak 12 Haziran Salı günü başlıyor ancak büyük bir yayıncı etkinliğe giden günlerde kendi basın toplantılarına ev sahipliği yapacak. Microsoft‘un brifinginin, bu yılki gösterinin geçmiş yıllardan çok farklı olmasına rağmen, 10 Haziran Pazar günü gerçekleşmesi bekleniyor.

E3’ün geleneksel olarak tutulduğu Los Angeles Kongre Merkezi’nin içinde bulunmak yerine Microsoft, LA Live‘daki yakınlardaki Microsoft Theatre’a taşınacağını duyurdu. Yayıncıya göre, bu hareket, çabalarının çoğunu tek bir mekanda ağırlayabileceğinden, “en büyük E3’ün şimdiye kadar gösterilmesini” mümkün kılıyor. Bununla birlikte, fuar merkezinde, akış hizmeti, Mixer için geleneksel bir stand olacak, ancak kongre merkezinin tamamıyla olmayacak.

Microsoft Theatre‘a geçmek, yayıncının Xbox FanFest etkinliklerinde geçmişte sahip olabileceğinden daha fazla hayran barındırmasını sağlayacak. Microsoft’un kurumsal VP Mike Nichols, “Microsoft Theater, Xbox’la ilgili varlığımızı E3’te merkezileştirmemize izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda Xbox E3 2018 Briefing’e daha önce hiç olmadığı kadar çok hayran ve ortak ekleyebilmemizi sağlıyor.”

“Bu değişiklikler – varlığımızı genişletmek, çeşitli mekanları, Microsoft Tiyatrosu’nu ele geçirmek – bize bir dizi Xbox deneyimini bir birincil konuma getirme fırsatını ve en önemlisi hayranlarımızın neler yapmamız gerektiğini 2018 ve sonrasında yeni ve yepyeni bir şekilde veriyor. ”

Microsoft’un basın toplantısı saat 13.00’de PT / 4 PM ET / 9 PM BST’de (11 Haziran’da 6 AM AET) başladı. Xbox patronu Phil Spencer, bu yılki E3’teki şirket için “olumlu değişiklikler” olacağına dair söz verdi; Aynı şekilde, Microsoft’un E3 dizisi hakkında sıkı kaldığı için, basın toplantısı bitene kadar göstermeyi planladığı oyunları da bilmeyeceğiz. Buna rağmen, expo için bir dizi Xbox One oyunu onaylandı.

Microsoft’un E3 2018 brifingini izlemek için çeşitli seçeneklere sahip olacaksınız. Yayın, şirketin Twitch, YouTube ve Mixer kanallarında çevrimiçi yayın yapacak. Ayrıca GameSpot konferansın bir akışına da ev sahipliği yapacak. Ayrıca, Xbox One sahipleri, Mikser uygulamasını kullanarak konsollarındaki brifingi izleyebilirler.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*