AndroidGüncel TeknolojiiOSMobilTechnologyTeknolojiTeknoloji Haberleri

Snapchat, bu yıl, TikTok tarzı müzik özelliğini test ediyor

Bir rapora göre, Snapchat, kullanıcılarının videolara şarkı eklemelerine izin vermek için en iyi müzik şirketleriyle bir araya geliyor.

Snapchat uygulamasının kullanıcıları yakında Videolarına şarkı ekleyebilecekler. Birbirlerine komiklikler yapıp şarkı armağan edebilecekler.

Snapchat‘ın ana şirketi snap’in, Warner Music Group, Universal Music Publishing Group ve Merlin de dahil olmak üzere birçok büyük müzik şirketi ile müzik hakları anlaşmalarını imzaladığı bildirildi.

Snap, Bloomberg’in daha önceki bir raporuna göre, bu yıl daha sonra yapılması planlanan daha geniş bir sürümle Pazartesi günü başlayan Yeni Zelanda ve Avustralya’daki yeni özelliği test edecek.

Bu özellik, arkadaşlarınızın size müzikle resim göndermesine izin verecektir. Albüm Resmini, şarkı adını ve sanatçının adını görebileceksiniz. Çok güzel olacak.

Buna ek olarak, şarkıyı çalmak için bir bağlantı Linkfire’a bir web görünümü açacak, böylece snapchat’ın bir sürümüne göre Spotify, Apple Music ve SoundCloud gibi en sevdiğiniz müzik akışı platformunda tam şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Arkadaşınız size müzikle bir çırpıda gönderdiğinde, Albüm Resmini, şarkı başlığını ve sanatçının adını görüntülemek için yukarı kaydırın. “Bu şarkıyı Çal” bağlantısı, Linkfire’a bir web görünümü açacak, böylece en sevdiğiniz akış platformunda (Spotify, Apple Music ve SoundCloud gibi) tam şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Snapchat, yakın arkadaşlar için bir iletişim aracı olacak şekilde tasarlanmıştır ve arkadaştan arkadaşa müzik önerilerinde muazzam bir değer vardır.

Snapchatters, hem platformda hem de dışında sevdikleri sanatçılara ve şarkılara daha da derin bir bağlantı kurabilecekler.

Snapchat’ın yeni özelliği, şirketin Trump yönetiminin bir yasağı göz önünde bulundurmasıyla manşetlere çıkan ilginç video uygulaması Tiktok‘u ele geçirmiş olabilir.

Sizce Snapchat’e de böyle bir özellik gelmesi kullanıcılarını ne kadar sevindirecektir ve ne kadar memnun edecektir?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı