Qualcomm Apple ve Inteli destabilize etmek için 5g telefon geliştirilmesini hızlandırıyor.

Dünyanın en büyük mobil yonga üreticisi Intel ve Apple‘ı cezalandırmak için 5G telefonları kullanıyor. Qualcomm‘un bu hafta Hawaii‘deki teknoloji zirvesinden sonra durum açığa çıktı.

Öte yandan firma yöneticileri, Qualcomm‘un 5G ve 4G telefon ve dizüstü bilgisayarlara tasarladığı chiplerin Intel ve Apple‘ın rakip modellerine güç kazandıracak işlemcilerinin hızını ve batarya kazanımlarını karşılaştırdı. Qualcomm, Intel’in PC pastasından bir parça istiyor ve Qualcomm Apple’ı yongalarını mevcut ve gelecekteki iPhone‘lardan çıkardığı için cezalandırmak istiyor.

Qualcomm için Apple‘ın qualcomm yonga kullanmaya devam etmesi dünyanın en büyük mobil yonga üreticisi olarak konumunu koruma hususunda çok önemli. Akıllı telefon satışları azalmaya başladı, buna rağmen Qualcomm en yeni yongalarında sahip olunması gereken tüm moder özellikleri sunuyor. Özellikle diğer işlemci üreticilerinin değil, Apple gibi cihaz üreticileri de kendi yongalarını tasarladıkları için daha fazla rekabet gördükleri için bu durumun devam etmesi gerekiyor.

Üç gün süren etkinlikte Qualcomm, Samsung, Verizon, AT & T, Lenovo, Google ve Microsoft gibi büyük iş ortaklarını – 2019’da piyasaya sürülen ilk 5G telefonları gibi – duyurdu ve muazzam hız ve gücü derinlemesine anlattı. yeni çiplerinin getireceği kazanır.

Snapdragon 855 yonga seti, 2019’da amiral gemisi Android telefonlarda kullanılacak ve özellikle Windows All in One için tasarlanan yeni 8cx işlemci, PC’lerde kullanılacak. Qualcomm mobil teknolojide lider olarak konumunu koruyabilmek için duyurduğu bu yeni teknolojilere güveniyor.

Bir cevap yazın


*