Güncel Teknoloji

PlayStation Plus Ekim 2020 Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus abonelik sisteminin Ekim 2020 ücretsiz oyunları resmi olarak duyuruldu.

PlayStation Store oyun fiyatları iyice artmışken, PlayStation Plus abonelik sisteminde verilen oyunların önemi daha da arttı. Öyle ki artan oyun fiyatları sonrasında oyuncular PS Plus sistemini daha mantıklı bulmaya başladılar. PlayStation Plus Ekim 2020 oyunları da konsol sahiplerinin akıllarını çelmek için ikinci bir neden olacak.

Açıklanan oyunlar, Eylül ayında yapılan sürprizin devamı niteliğinde. Sony Eylül ayında da PUBG ve Street Fighter V oyununu ücretsiz hale getirmiş ve epey bir beğeni toplamıştı. Ekim ayı oyunları da aynı ilgiyi çekecek yapımlar.

PS Plus Ekim 2020 oyunları açıklandı!

Need for Speed Payback ve VampyrPlayStation Plus abonelerini bekliyor olacak. Her iki oyun da oldukça kaliteli yapımlar olarak dikkat çekiyor. NFS Payback serinin son yıllarda sevilen oyunlarından birisi, Vampyr ise aksiyon RPG ve korku türlerini bir araya getiren yine başarılı bir oyun. Daha önce oynamadıysanız her iki oyunu da şiddetle tavsiye ediyoruz.

Need for Speed: Payback

Dünyanın en çok satan video oyun serilerinden biri olan Need for Speed™, yeni sürüş aksiyonu Need for Speed Payback ile bomba gibi bir dönüş yaptığı sürümünü oldukça beğeneceksiniz.

Fortune Valley’nin yer altı dünyasında, bir ihanetle bölünen ekibiniz, şehirdeki kumarhanelere, suçlulara ve aynasızlara hükmeden adi karteli, yani Kasa’yı devirmek için intikam arayışıyla tekrar bir araya geliyor. Bu yozlaşmış kumarcılar cennetinde bahisler yüksek oynanır ve Kasa her zaman kazanır. Yarışçı Tyler, Şovmen Mac ve Dümenci Jess’in dünyasına dalın, birbirinden zorlu ve farklı etkinliklerde direksiyon sallayın. Valley’deki yer altı dünyasının saygısını kazanıp Kasa’yı devirecek o son yarışta yer almak için her sürücünün yarışlara katılması, görevleri tamamlaması ve meydan okumalara karşılık vermesi gerekiyor.

Vampyr

1918 Londra. Vampir’e dönen Dr. Jonathan Reid’sin. Doktor olarak şehrinin gribe yakalanan vatandaşlarını kurtarmak için tedavi bulmalısınız. Vampir olarak iyileştirme yemini ettiklerinle beslenmekle lanetlendiniz.

İçindeki canavara yenilecek misiniz? Vampir avcılarına, Zombi Skallara ve diğer doğaüstü yaratıklara karşı savaşarak, hayatta kalmalısınız. Etrafınızdakileri manipüle etmek, hayatlarını didiklemek ve sonraki kurbanının kim olacağına karar vermek için kötücül güçlerinizi kullanacaksınız. Kararlarınla yaşamak için çabalayacak… Londra’yı ya batıracak ya çıkaracaksınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı