Güncel TeknolojiMobil

Note 10 ön sipariş başladı. Çıkış tarihi 23 Ağustos.

Note 10 ön sipariş süreci başladı. Kullanıcıların “yeni nesil Galaxy” olarak adlandırdığı Note 10 rezervasyonları başladı. Ön sipariş satırlarında yer alan yeni amiral gemisinin 7 Ağustos’ta saat 23:59’a kadar rezervasyon süresi bulunuyor. Bu süreçte gerçekleştirilen ön siparişler sonrasında kullanıcılar telefonlarını 23 Ağustos’ta alabilecekler.

Ön siparişe ismini yazdıran hızlı kullanıcılara Samsung’un teknik ekipmanlar için 50 dolar kredi teklifi de bulunuyor. Yeni Note 10 modeli ilk etapta hayli pahalı gelebilir. Ancak Samsung’un eski telefonları takas teklifini de gözden kaçırmayın. Samsung aşağıdaki modelleri 600 dolar değerinde sayıyor.

Samsung Galaxy S10E, S10, S10 Plus
Samsung Galaxy Note 9
iPhone X, XR veya XS
Google Piksel 3, Piksel 3 XL
Daha önce de takas sisteminde bu değerlere ulaşan telefonlar görmüştük. Samsung, yeni amiral gemisi Note 10’un piyasaya sürülmesi için kriterleri büyük bir marjla genişletiyor.

Note 10 ön sipariş

Note 10 ön sipariş ve çıkış tarihi

Samsung, 23 Ağustos’taki gönderi tarihini ve siteden takaslar için sunduğu değerleri kaldırdı. Böylece şirket bir nebze heyecan yarattı diyebiliriz. Bununla birlikte iki duyuru da direkt olarak şirketin kendi sitesinden yayınlandığı için kesin gözüyle bakabiliriz.

Google’ın Pixel 3 ve Samsung’un Galaxy S10E ve S10’leri yakın zamanda 600 $ civarında bir fiyatla satıldı. Dolayısıyla, satış sırasında bu telefonlardan birine sahip olan bir kişi iseniz, takas işlemi sırasında bunlardan daha fazla değer elde edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı