1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Note 10 ultra hızlı kablolu-kablosuz şarj

Note 10 ultra hızlı kablolu-kablosuz şarj desteğiyle geliyor. Söylentiler arasında yerini alan bu haberimiz şimdi sizlerle. Samsung’un 7 Ağustos’taki Galaxy Note 10 ve daha büyük Note 10 Plus etkinliklerine yaklaştıkça, cihazlarla ilgili daha fazla ayrıntı ve fotoğraf ortaya çıkmaya devam ediyor. En son gelişme WinFuture tarafından yayınlanan daha büyük Plus modelinin görüntüleri ve teknik özellikleri oldu. Bunlar daha önce bildirilmiş olanlarla büyük ölçüde aynı hizada. Note 10 Plus, 6.8 inçlik bir ekrana sahip olacak, ancak bugünün Galaxy Note 9’una benzer bir form faktöründe olacaktır.

Note 10 ve Note 10 Plus arasındaki farklardan biri, WinFuture’ün raporuna göre yalnızca ikincisinin bir microSD yuvası içereceği yönünde. 3.5mm kulaklık jakı da bulunmayacak.

Note 10 ultra hızlı

Note 10 ultra hızlı şarj desteği

Samsung ayrıca, Note 10 ve Note 10 Plus‘ın prize takılıyken 45 watt’a ve şirketin yaklaşmakta olan kablosuz şarj cihazına yerleştirildiğinde 20 watt’ta şarj etmesine olanak tanıyarak şarj hızında bir miktar sıçrama yapmayı planlıyor. Plus’ta 4.300mAh pil olacak. Kablosuz şarjın 20W veya 25W’da tamamlanıp toplanmayacağı konusunda bazı tartışmalar var. @OnLeaks, Samsung’un en son telefonları ile başka bir cihazı kablosuz olarak şarj etmenize olanak tanıyan Samsung PowerShare özelliğini kullanıyor. Şimdi bu özelliğin 15W koyabildiğini ve bu sayede kulaklıkları ya da hareket halindeyken diğer telefonları daha da faydalı hale getireceğini söyledi.

Note 10 Plus, bölgeye bağlı olarak kısa süre önce bildirilen Snapdragon 855 Plus veya Samsung’un kendi 7-nanometre Exynos 9825’i ile desteklenecek. Standart (12MP), ultra geniş (16MP) ve telefoto (12MP) olmak üzere üç arka kamerası ve arka tarafında da uçuş zamanı sensörü bulunuyor. Ana kamera üç diyafram seçeneği arasında geçiş yapabilecek: f / 1.5, f / 1.8 veya f / 2.4

S Pen’e gelince, en son söylentiler Samsung’un ekran kaleminin doğrudan ekrana dokunmadan telefonu kontrol etmesini ve yönlendirmesini sağlayacak olması. Samsung, S Pen’in daha önce ekranın üzerine geldiğini algılayan yazılım özellikleri içeriyordu, bu yüzden bu sefer yeni olanları görmemiz gerekecek. S Pen’in gümüş Note 10 için mavi olacağı bildirildi. Geçen yılki göze çarpan renk combo mavi Note 9 ile sarı kalemi olmuştu.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*