1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Note 10 söylentileri: Kulaklık Dongle’ı

Note 10 söylentileri hızla yayılmaya başladı bile. Yeni modelin sahip olduğu özelliklerle alakalı söylentiler heyecan uyandıracak nitelikte. Samsung’un yaklaşmakta olan 3,5 mm’lik USB-C dongle fotoğrafları Samsung’un diğer tüm amiral gemilerinde de olacağı gibi Note 10 modelinde de olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fotoğraflar tam olarak beklediğiniz gibi bir dongle gösteriyor. Bir ucunda bir USB-C jakı ve diğer tarafında bir 3.5mm girişi var. Samsung, Apple ve Google’ın kendi dongle’larında kullandığı daha kırılgan bir takviye tarzı yerine, telin üzerine eğimli daha sert, konik bir konektör kullanıyor gibi görünüyor.

Note 10 söylentileri

Note 10 söylentileri: Kulaklık Dongle’ı geliyor

Samsung’un dongle’ı kutuya Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus ile birlikte eklemesi bekleniyor. Yedek dongle’ların fiyatı henüz açıklanmamakla birlikte 9 ila 12 dolar aralığında olması bekleniyor. Yeni dongle’ın gelişen teknolojiye paralel olarak daha etkili özelliklere sahip olmasını beklemek yanlış olmaz.

3.5mm kulaklık jakını etkisiz bırakma çabasıyla girişilen yarışta görünüşe göre kazanan dongle olacak. Note 10‘un kulaklık dongle’ı hakkında yeni taze bilgiler ve dahası için bizi takip etmeye devam edin.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*