Uygulamalar

Netflix Profiline Şifre Koyma Nasıl Yapılır?

Netflix profiline şifre koyma nasıl yapılır konusu Netflix kullanıcıları için oldukça önemlidir. Netflix dijital bir platformda dizi izlemenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Hem oraya ait olan dizileri izleyebilir hem eski dizileri izleyebilir hem de filmleri kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Netflix konusundan daha öncesinde söz etmiştik. Özellikle de nasıl alabileceğinizi ve nasıl kullanabileceğinizi anlatmıştık. Aynı zamanda Netflix konusunda, profilinize kolaylıkla şifrede koyabilme imkanını elde edebileceksiniz. Bunun için izleyeceğiniz adımlar çok daha kolay olacaktır. Birkaç adım sayesinde profilinize sizden başka kimse ulaşamayacak ve sadece kendiniz kullanabileceksiniz.

Netflix Kullanımı Nasıl Olur?

Daha önceki yazılarımızda, Netflix üyeliğini iptal etme ya da nasıl satın alınır kısımlarından söz etmiştik. Dijital dünyanın ilerlemesi sayesinde, artık bazı program ve uygulamalara da yeni özellikler geliyor. Netflix ise bunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Netflix herkes tarafından bir dizi ve film izleme platformu olarak bilinir. Kullanımı da oldukça kolay ve aynı zamanda keyifli olacaktır.

Netflix içi ise şöyle bir durum söz konusu olacaktır; bir paket satın aldığınız zaman, aynı anda birkaç kişi tarafından kullanılabilir hale gelecektir. Bu da demektir ki sizin profilinize, aynı hesabı kullandığınız aileniz veya arkadaşlarınız girebilir. Bunun için ise bazı önlemler söz konusu olacaktır. Profilinize koyacağınız şifre sayesinde, artık çok daha kolay bir şekilde profilinizi şifreleyebilirsiniz.

Netflix Profilime Nasıl Şifre Koyarım?

Birden fazla kişinin aynı hesabı kullanıyor olması durumunda, profil kilidi oldukça önemli olacaktır. Bu bağlamda da diğer kullanıcınız; ne TV’den, ne bilgisayardan ne de telefondan sizin profilinize giremeyecektir. Bunun için ise şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Hesabınız ile Netflix’e giriş sağlayın.
  • Hangi profile şifre koymak istiyorsanız, o profili seçin.
  • O profilde, “Profil Kilidi” bölümüne tıklayın.
  • Karşınıza bu aşamada bir ekran çıkacaktır, öncelikle Netflix şifrenizi girin.
  • Ardından ise, profil kilidi için seçeneğinizi belirleyin ve şifrenizi koyun.

Daha fazla haber için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Haberlerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız bildirimleri açmayı unutmayınız!

Facebookhttps://www.facebook.com/guncelteknolojicom/

Twitter: https://www.twitter.com/guncelteknology

Instagram: https://www.instagram.com/guncelteknolojicom/

Bu konu hakkında daha fazla haber için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

https://guncelteknoloji.com/guncel-teknoloji/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı