1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

iPhone SE 2 ne zaman ve ne fiyata geliyor?

iphone se 2 ne zaman çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak

Apple şirketinin ilk olarak 2016 Mart ayında duyurduğu iPhone SE düşük bütçeli kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüştü. Ancak Apple tarafından iPhone 11 tanıtımında iPhone SE ile ilgili bir haber gelmedi.

iPhone SE 2 bekleyen kullanıcılara güzel haber Apple ile ilgili tahminlerinde yanılmayan analist Ming-Chi Kuo tarafından geldi. Yayınlanan rapora göre iPhone SE 2 bekleyen kullanıcılar yakın zamanda yeni versiyonla ilgili net bilgiye sahip olacak.

iPhone SE 2 Özellikleri

Gelen son tahminlere göre iPhone SE 2‘nin iPhone 8‘e tasarım olarak çok benzeyeceği bekleniyor. Hatırladığınız gibi ilk versiyonda da iPhone SE, iPhone 5S‘in kopyası gibiydi.

Uzay grisi, Gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olması beklenen iPhone SE 2, 64 GB ve 128 GB depolama kapasitesi sunacak.

Apple yeni versiyon olan bu modeline A13 Bionic işlemci ile güç verecek. Telefonun RAM Bellek kapasitesi ise 3 GB olacak. Tasarım olarak iPhone 8‘e çok benzese de özellik olarak 3D Touch, bu cihazda maalesef yer almayacak.

iPhone SE 2 fiyatı ve çıkış tarihi

Gelelim merakla beklenen iPhone SE 2 ne zaman tanıtılacak ve fiyatı ne kadar olacak sorusunun cevabına:

Amerikan merkezli şirketin bu yeni modelini 2020 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılarına tanıtması bekleniyor. 399 dolar gibi bir başlangıç fiyatıyla piyasaya sürülecek olan cihazdan ayda 2 – 4 milyon üretilmesi gerektiği konuşuluyor. Apple‘ın yeni versiyondan 30 Milyondan fazla satması bekleniyor.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*