iOSMobil

Apple, iPhone SE 2 için çalışmalara başladı!

Teknoloji devi Apple, kullanıcılarının sözünü dinleyip daha küçük ve daha ucuz bir iPhone modeli için çalışmalara başladı.

Yeni iPhone modelleri tanıtıldıktan sonra bir kesim kullanıcılar cihazların çok büyük olduğunu ve kullanmakta zorlandıklarını ve cihaz fiyatlarının fazla olduğunu belirtti. Apple‘da kullanıcılarının sözünü dinleyip 2020 yılında daha küçük ve daha ucuz iPhone modeli çıkarmayı planlıyor.

2016 yılında satışa sunulan iPhone SE kullanıcılarının beklentilerini tamamıyla karşılamış ve çok satış yapmış bir cihazdı ve 400 dolar etiketi ile satışa sunulmuştu. Boyutu ve tasarımı iPhone 5S ile aynıydı.

Apple, iPhone 8’den sonra Touch ID yerine Face ID kullanmaya başlayarak ‘home’ düğmesini telefonlarından kaldırmıştı. Bu yeni telefonda da Face ID ile karşılaşmamız oldukça muhtemel. Telefonda ise ‘home’ düğmesinin kullanılmaması bekleniyor.

Apple‘ın bu yeni iPhone SE 2 üzerinde çalıştığı hakkında söylentiler gelmeye devam ediyor. Söylentilere göre iPhone SE 2’nin 2020 yılının başlarında tanıtılması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı