AndroidMobil

Android Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android cihazlarınızda yanlışlıkla sildiğiniz, veya sildikten sonra pişman olduğunuz her türlü fotoğrafı geri getirmeniz mümkün. Bu makalemizde Android cihazlarda silinen fotoğrafları geri getirme işlemi nasıl yapılır detaylı olarak anlatacağız.

Android cihazlarınızda yanlışlıkla sildiğiniz, veya sildikten sonra pişman olduğunuz her türlü fotoğrafı geri getirmeniz mümkün. Bu makalemizde Android cihazlarda silinen fotoğrafları geri getirme işlemi nasıl yapılır detaylı olarak anlatacağız.


Android cihazlarınızda fotoğraflarınızı yanlışlıkla veya kasıtlı olarak sildiyseniz, daha sonra geri getirmeyi istediyseniz doğru makaleyi okuyorsunuz. Android cihazlarda, silinen fotoğrafların “önbellek”leri her zaman cihazınızda bir yerlerde kaydolur. Önbellek, cihazınızdaki bir çok işlemi hızlandırmaya yararken, aynı zamanda silinen fotoğrafları kurtarmanıza da olanak sağlıyor.

Bu önbelleklere normal yollardan zorlu olarak ulaşsanız da bazı uygulamalar aracılığı ile kolaylıkla ulaşabiliyor ve geri getirebiliyorsunuz. Android cihazlarda fotoğraflarınızı geri getirebilmeniz için bir çok uygulama bulunsa da bunlardan en iyisi DiskDigger adlı uygulama. Sizlere DiskDigger adlı uygulama aracılığıyla silinen fotoğrafları nasıl geri getirebileceğinizi hemen aşağıda anlatıyoruz.

Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir? (Android)

  • Öncelikle buraya tıklayarak uygulamayı indirin.
  • Uygulamayı açın ve “izin ver” tıklayın.
  • “Start Basic Photo Scan” tıklayın.
  • İşlem bitince fotoğrafları seçin ve “Recovery” tıklayın.

İşte yapacağınız işlemler bu kadar basit. Seçtiğiniz tüm fotoğraflar daha sonra telefonunuza geri yüklenecektir. Dilerseniz buradan önbelleklenen tüm fotoğrafları silebiliyorsunuz. Bunun için fotoğrafları seçip “Clean UP” tıklamalısınız. Fakat bu işlemi lütfen dikkatli olarak kullanın. Yoksa silmek istemediğiniz fotoğraflar kalıcı olarak silinebilir.

Bu uygulama içerisinden bir çok önbellek resmine ulaşabildiğinizden dolayı telefonunuzda büyük oranda yer açmanız mümkün olabilir.

Daha fazla haber için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Haberlerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız bildirimleri açmayı unutmayınız!

Facebookhttps://www.facebook.com/guncelteknolojicom/

Twitter: https://www.twitter.com/guncelteknology

Instagram: https://www.instagram.com/guncelteknolojicom/

Bu konu hakkında daha fazla haber için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

https://guncelteknoloji.com/guncel-teknoloji/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı