Oyun

GTA Online için kısa bir tanıtım videosu yayınlandı!

Rockstar Games , resmi sosyal medya hesaplarından GTA Online için kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Birçok oyuncu yayınlanan videoda genişleme paketi ile birlikte bir ada geleceğini düşünüyor.

GTA Online tanıtım videosu

Rockstar Games,GTA Online ‘ı güncellemeye devam ediyor. Yeni gelecek olan güncelleme ile ilgili bir tanırım videosu da yayınladı. Yayınlanan videoda ilk olarak bir gözetleme kulesi görünüyor ve kulenin bulunduğu ortam tropikal bir bölge olarak karşımıza çıkıyor.

Elbette elimizdeki tüm bilgiler 10 saniyelik bir videoya ait olduğu için Rockstar‘ın ne yapmak istediği çok fazla net değil. Muhtemelen Grand Theft Auto Online için yeni bir görev içeriğinin tanıtımı olan bu videonun HUD’unda gösterilen bir ada haritası da yer alıyor. 

Ayrıca kulenin gösterildiği kısım neredeyse bir anlık oluyor ama Rockstar Gamestakipçilerinin gözünden sağdaki ada haritası kaçmadı.

Yayınlanan görüntüde oyundaki güncel haritada olmayan binalar da görünüyor . Binaların görüntüsü tropikal bölgelerdebulunan mimari tasarımları andırıyor. Belki de Rockstar Games yeni güncelleme ile birlikte oyuna farklı bir ada eklemeyi düşünüyor olabilir.

Rockstar Games’in üzerinden çok paralar kazandığı ve hâlâ kazanmaya devam ettiği GTA Online’ı yakın bir zamanda bırakmaya niyeti yok gibi görünüyor. Ara sıra yeni içerikler çıkartarak oyuncuların ilgisini kaybetmesini engelleyen şirket, GTA 6 çıkış yapana kadar bu taktiğini sürdürmeye devam edecektir.

Daha fazla haber için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Haberlerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız bildirimleri açmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Biz:

Facebookhttps://www.facebook.com/guncelteknolojicom/

Twitter: https://www.twitter.com/guncelteknology

Instagram: https://www.instagram.com/guncelteknolojicom/

Bu konu hakkında daha fazla haber için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

https://guncelteknoloji.com/guncel-teknoloji/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı