1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

iPhone 12 için tasarım görüntüleri sızdırıldı

iphone 12 tasarımı

Apple geçtiğimiz Eylül ayında iPhone 11 modellerini tanıtmıştı. Lansmanın üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen PhoneArena internet sitesi tarafından iPhone 12 görüntüleri ortaya atıldı

Yayınlanan görsellere göre Apple 2020’nin Eylül aylarında kullanıcıların karşısına bir hayli değişik bir tasarımla çıkacak.

Sızdırılan görsellere bakılacak olursa Apple, son 10 yılın en köklü tasarım değişikliği ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Ortaya atılan tasarım görselleriyle birebir aynı bir telefon beklemek çokta doğru olmaz. Apple yeni amiral gemisini piyasaya sürmeden önce tasarımda güncellemeler yapacaktır.

iPhone 6 ve sonrası serilerde kenar kavislerini biraz daha yumuşatan Apple tasarımcıları, iPhone 4 ve iPhone 5 modellerindeki gibi keskin çizgileri yansıtacak gibi gözüküyor.

Siz Apple‘ın bu tasarım değişikliğini nasıl buldunuz?

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

What other's say about : iPhone 12 için tasarım görüntüleri sızdırıldı


Avatar

Savaş

4 Kasım 2019 Cevapla

İphone 5 gibi bişi olmuş bence, daha özgün bir tasarım olmalı.

Bir cevap yazın


*