HaberlerMobil

Honor Note 10 Rolls Royce görüntüleri sızdırıldı!

Bu, birçok telefo imalat şirketinin telefonlarının special edition modelleri için lüks otomobil markaları ile ortaklık kurduğu Çin’de yeni bir trend. Son birkaç yılda Huawei, P ve Mate serisi telefonlarının özel modelleri için Porsche Design ile ortaklık kurdu. Hepimizin bildiği gibi onur notu 10 başlatmak üzeredir. Şimdi bazı raporlar ayrıca Honor Note 10 Rolls Royce Edition’ın da bir süreç içinde olduğunu iddia ediyor.
Honor Note 10 Rolls Royce


En son rapor, Honor’un bir onur notu 10 Rolls Royce Edition için İngiliz sahibi Rolls Royce Holdings Plc ile ortaklık kurduğunu ortaya koyuyor. Dahası, telefonun görüntüleri zaten çevrimiçi olarak ortaya çıktı.
Çin’den en son rapor, Honor’un bir onur notu 10 Rolls Royce baskısı için İngiliz sahibi Rolls Royce Holdings Plc ile ortaklık kurduğunu söylüyor. Söz konusu telefonun görüntüleri zaten çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Honor Note 10 Rolls Royce , arkada oyulmuş Rolls Royce logosu ile Ayna Gümüşüne gelecektir. Logonun üstünde iki kamera, bir LED flaş ve bir parmak izi tarayıcısı dikey bir düzenleme bulunur. Telefonun alt kısmında Honor’un kendi logosu da var.

Bu, Huawei’nin alt markasının lüks bir otomobil markasıyla ilk kez ortak olması. Onur çizgisi, kendi özel modelleri ile birlikte Huawei’nin ana serisinin uygun fiyatlı sürümlerini sunmakla tanınıyor. Bu, kullanıma sunulduğunda bunun nasıl alındığını görmek ilginç olacaktır.
Rolls Royce Edition’ın dışında, Honour Note 10’un tüm renk çeşitlerini gösteren bir görüntü de çevrimiçi sızdırıldı. Resim, telefonu gümüş, siyah, kırmızı, mavi, sarı, mor ve iki alacakaranlık varyantlarında gösterir. Rolls Royce Edition da dahildir.
Onur 24 Temmuz’da Hindistan’da bir etkinlik düzenler. Honor 9i’yi Honor 9X olarak başlatabilir

Honor 10 Türkiye’de satışa çıktı!

Telefonun özellikleri nasıl olacak?
Onur Notu 10, QHD + çözünürlüğü olan 6,9 inç ekrana sahip olacaktır. Kirin 970 tarafından 6GB’a kadar RAM ve 128 GB’lık depolama kapasitesiyle güçlendirilecek. Ayrıca 6,000mAh’lik bir bataryayı paketlemesi bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı