Kategoriler
Android Güncel Teknoloji Haberler Mobil

Galaxy Note 9 512 GB Depolama Alanına Sahip Olacak!

Elimize geçen son haberlere göre, Galaxy Note 9, 512 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Bu özellik ilk bakışta kullanıcıları sevindirse de, cihazın fiyatını oldukça etkileyecek gibi gözüküyor.

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’u kısa bir zaman sonra duyuracak. Cihaz hem sahip olması beklenen özellikleri hem de tasarımı ile Galaxy Note serisi sevenleri şimdiden heyecanlandırdı. Çinli Ice Universe, Galaxy Note 9 hakkında yeni bir sızıntı gerçekleştirdi.

Ice Universe’ün sızıntılarına göre Galaxy Note 9, dünyanın ilk 512 GB dahili depolama alanına sahip telefonu olacak. Ancak sızıntıya göre ülkemizde bu kapasitede satışa sunulmayacak. 512 GB dahili depolama seçeneği yalnızca Çin ve Güney Kore’de satışta olacak. Bununla birlikte 512 GB’lık sürümün ilgi görmesi halinde diğer pazarlarda satışa sunulma ihtimali bulunuyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi, 512 GB depolama kapasitesine rağmen hafıza kartı yuvasını barındırmaya devam ediyor. Galaxy Note kullanıcıları, cihaza bir servet ödemek istemiyorlarsa yüksek hızlı bir Samsung hafıza kartı alarak depolama alanı kapasitelerini yükseltebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir