1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fortnite yeniden doğma ve llamas ile yeni bir ‘Playground’ modu çıkıyor.

 

En son Fortnite ‘Gelişim Durumu’ blogpostunda, Epic Games, Playground (v1) biçiminde gelecek sınırlı bir süre modunu duyurdu. Önceki Fortnite modlarının formatından çarpıcı bir şekilde ayrılan Playground, Minecraft’a göre bir savaş royale daha çok benziyor. Görünüşe göre, istatistikler ve zorluklar izlenmeyecek olsa da, bir sürü llamas var.

Açıklamada, “haritanın etrafında dolaşmak için uzatılmış bir süre ve canınızın artmasıyla birlikte can içeriğiyle mücadele ve inşa edin” ifadesini okur. “Tüm hazine sandıkları ve cephane sandıkları üretilecek, farklı noktalarda düşmeyi deneyecekler ve ganimetin dışına çıkacaklar. Dost ateşi, takımınızla (maç başına 4 arkadaşa kadar) karışabildiğiniz için yeniden doğamayacaksınız.”

Diğer oyun modu haberlerinde, Epic kalıcı olarak 50v50 modu ekleme olasılığını “değerlendiriyor”.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*