1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

70 TL değerindeki hediye oyunu kaçırmayın!

Humble Bundle oyuncuları için harika bir fırsat daha geliyor. Her hafta oyunculara bir oyunu hediye eden ve sürekli indirime giden ünlü oyun satış ve bağış sitesi, bu sefer HACKNET – DELUXE ile oyuncuları şaşırttı.

Normal satış fiyatı yaklaşık 70 TL olan oyuna, şu anda ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Ancak kampanyanın 48 saat geçerli olduğunu hatırlatalım Ayrıca oyunun Steam fiyatı, Humble Bundle’a göre değişiklik gösterebiliyor.

Hacknet – Deluxe oyunu bilgisayar için sunulmuş olan terminal tabanlı sürükleyici bir hackleme simülatörü olarak karşımıza çıkıyor. Bu simülatör oyunu, 13 Ağustos 2015 tarihinde piyasaya sürülmüş olup, Windows, Linux ve Mac OS platformlarında oynanabiliyor.

Humble Bundle’ın ilgili sayfasına buradan ulaştıktan sonra ‘Add To Cart’ butonuna tıklayarak ürünü sepete ekliyoruz. Sonrasında siteye üye girişi yapmanız, üye değilseniz üye olmanız istenecek.

Bu işlemi tamamladıktan sonra sağ üst kısımda yer alan simgeye tıklayarak sepeti açıyor ve “ Get it for free! ” butonuna tıklayarak ücretsiz satın alıyoruz.

Son olarak onay için gönderilen e-postada yer alan ‘Download Now’ butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada yer alan ‘Redeem’ butonuna tıklayarak Steam’a girilmesi gereken oyun anahtarına ulaşabilirsiniz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken, oyun anahtarını Steam hesabınıza ekleyerek etkinleştirmek.

 

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*