Güncel Teknoloji

EnPara Spotify, Netflix, YouTube aboneliklerinde %50 iade kampanyası

QNB Finansbank tarafından kurulan temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeler olmadan yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılanabileceği bir bireysel bankacılık uygulaması EnPara müşterilerinin memnuniyeti sağlamak için farklı kampanyalar yapmaya devam ediyor. EnPara‘nın yeni kampanyası ise Spotify, Netflix, YouTubePremium aboneliklerinde 30₺’ye kadar yapılacak harcamaların %50’si iade edilmesi. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar Spotify, Netflix ve YouTube Premium aboneliklerini EnPara üzerinden ödeme yapmaya başlayacak.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,

1 Ocak – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Spotify, Netflix YouTube Premium üzerinden harcama yapmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanya 1 Ocak – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Spotify, Netflix ve YouTube Premium üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Spotify/Netflix/YouTube Premium harcaması yaptığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait en az birer ödeme kaydı bulunması gerekir.

Örneğin; Spotify/Netflix/YouTube Premium harcamanızı 15 Şubat’ta yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 7 Mart’ta iade alabilmeniz için, 1 Mart’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde vadesiz TL veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı ve 1 – 29 Şubat tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan faturalarınız için en az birer adet ödeme kaydını görüyor olmamız gerekiyor.

Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.

1 Ocak 2020’den önce oluşturulan otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahildir. Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları içinse internet veya cep şubemizin Talimatlar > Yeni talimat ekle adımını kullanabilirsiniz.

Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.

Kampanya boyunca aylık toplam 30 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 30 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 30 TL’nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 90 TL indirim kazanılabilir.

Kampanya sadece Spotify, Netflix’ ve YouTube’un kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, App TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.

Kampanyadan yararlanmak için “Ayın Enparalısı” olmanız gerekmez.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı