Güncel TeknolojiSinema

Westworld Sezon 3 Fragman İnsan Dünyasına Savaş Açtı

“Oyunun sonuna hoş geldiniz.” Hayır, final sezonu değil.

Prömiyere bir aydan az bir sürede HBO, Westworld sezon 3 için üç dakikalık bir fragman yayınladı ve bize asıl karakterlerinin çoğunun – Dolores (Evan Rachel Wood), Maeve (Thandie Newton) ve The Man Black (Ed Harris) – anlatı fütüristik gerçek dünyaya doğru itilirken tema parkı kısıtlamalarını geride bırakan bilimkurgu dizisinin yeni sezonunda olacak. Ayrıca Aaron Paul ve Vincent Cassel’in oynadığı yeni yüzlerin yanı sıra Bernard (Jeffrey Wright), Charlotte (Tessa Thompson), Ashley (Luke Hemsworth) ve Hector (Rodrigo Santoro) tarafından desteklenecek veya karşı karşıya gelecekler.

Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=pDJbFA32_QY

Yeni Westworld 3. sezon fragmanı Dolores’ten (Wood) bir sesle açılıyor: “Bu dünyada doğdum. Ve ilk anılarım acı. Benim türüm için, asla gitmemize izin verilen bir yer vardı. Asla görmemize izin verilen bir yer. Senin dünyan.” Bütün bu süre boyunca, Dolores’in kendini yeniden yarattığı çekimleri alıyoruz – bilincini Westworld‘den ayrılmak için Charlotte’a (Thompson) aktardı – ve ıssız bir mezarlıkta duran ciddi bir Bernard. Dolores fütüristik bir droneda uçarken, yeni giren Caleb (Paul): “Kimsiniz, Dolores?”

Dolores, Caleb ve onun çok benzer olduklarını iddia ediyor. Seni bir kafese koydular. Hayatının ne olacağına karar verdim. Aynı şeyi bana da yaptı. ” Caleb onu izleyip izlemediğini merak ettiğinde Dolores cevaplar: “Ben değil. Ama birileri. Bir şey oldu. ” Caleb, Dolores’in “Kimin peşinden gittiğini” söylediği açık bir şekilde soruyor: “Geleceğini alan kişi.” Başka yerlerde, Maeve (Newton) insan dünyasına Dolores’i izlemesini ve öldürmesini isteyen başka bir yeni katılımcı (Cassel) tarafından karşılandı. Bir şekilde onu sevgilisi Hector (Santoro) tarafından yardım edildiği Nazi dönemi İtalya’sına götürür.

Dolores’te Siyah olmayan bir adam (Harris) de etrafta, Dolores tarafından “oyunun sonu” olduğunu söyledi. Charlotte, beşinin “tüm dünyasına karşı” olmasından endişe duyuyor, ancak Dolores ona “yeterli olacağını” garanti ediyor. Siyahtaki çok daha berrak bir adam, daha sonra römork, Guns N ‘Roses’un vurduğu “Sweet Child O” nun enstrümantal bir yorumuyla oynayan bir aksiyon dizisine girmeden önce “f-ing dünyasını kurtaracağını” ilan etti. Benim”. Caleb, Dolores’i büyük planında ve gülümsemediği ve karşılık verdiği işe yaramazsa ne olacağını sorguluyor: “Bunu eski moda bir şekilde yapıyoruz. Herkesi öldürüyoruz. ”

Fragman Dolores’in şunları söylemesi ile bitiyor: “Gerçek tanrılar geliyor. Ve çok kızgınlar. ” Yukarıda bahsedilen Wood, Newton, Harris, Wright, Thompson, Hemsworth, Santoro, Paul ve Cassel’e ek olarak, Westworld sezon 3’te Simon Quarterman, Lena Waithe, Kid Cudi, Marshawn Lynch, Jefferson Mays, John Gallagher Jr., Michael Ealy ve Tommy Flanagan da diğerleri arasında. Koca karısı ikilisi Jonathan Nolan ve Lisa Joy yaratıcıları ve şovmenler. Fütüristik gerçek dünyası için Westworld 3. sezon Singapur’da çekildi ve Los Angeles gibi görünüyordu.

Westworld 3. sezon prömiyerleri 16 Mart’ta Hotstar‘da – yakında Disney + Hotstar olarak yeniden adlandırılacak – Hindistan’da. Star World‘de çıkış tarihi henüz belli değil.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı