Güncel Teknoloji

Yeni Apple Servisi Fitness+ Tanıtıldı

Apple Servisi Fitness+

Apple düzenlediği müthiş etkinlikte bir uygulama duyurdu. Uygulama, Apple Fitness+ ismiyle yılın sonunda piyasaya sürülecek.

Apple spor yapanların çok hoşuna gidecek olan Apple Fıtness+ ‘ı tanıttı. Apple Fıtness + kullanıcıları uygulamayı,iPhone, iPad, veya Apple TV’lerinde kullanılabilecek. Apple Watch’daki akıllı ölçümler birleşerek türünün ilk örneği olacak. Spor hobisi olanlar ve sporculara kadar herkes, programdaki eğitimciler tarafından spor yaparken zorluk çekmeyecekler. Ayrıca programda spor yaparken ünlü sanatçıların şarkıları ile spor yaparken hiç sıkılmadan spor yapabilecekler. Apple Fitness+ fiyatı, aylık 9.99$ yıllık ise, 79.99$ olacak.

Apple’ın Sağlık Teknolojileri Üst Düzey Yöneticisi Jay Blahnik, “Müşterilerimize Apple Watch ile aktif olmanın ve aktif kalmanın yeni yollarını sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi. 

Apple Fıtness+, müşterilerinin bir sonraki antrenmanlarına hızlı başlamak istediği zamanlar programda öneriler bulunuyor. Bu öneriler sayesinde kullanıcılar istediği zaman antrenmanlarına başlayabilecekler.

Özel bir öneri motoru bulunan kullanılan Fitness+, daha önce tamamlanmış antrenmanları değerlendirecek. Kullanıcılar en sık yaptığı antrenmanlarla eşleşen yeni seçenekler mevcut olacak. Kullanıcılar, antrenman türü, antrenör, antrenman süresini belirleyebilecekler. Kullanıcıların zorlanmaması içinde seçenekler kullanıcıların isteklerine göre filtrelenecek. Apple Music aboneleri içinde F+ kullanıcıları antrenman yaparken favori müziklerini kaydedebilir veya dinleyebilir.

Apple bunu piyasaya sürüldüğünde müşteriler, iPhone’da bulunan uygulamada iPad ve Apple TV’ye de ulaşacak.

Apple Fitness+ Stüdyo Egzersizleri

Apple Fitness+ içide egzersizler, bisiklete binme, koşu bandı, kürek çekme, HIIT, strenght, yoga, dance, core ve mindful cooldown hareketleri olacak. Bu harektleri kullanıcılar eğitmenler aracılığıyla yapacaklar. Ayrıca bu hareketleri yaparken de müzik dinleyecekler.

Apple Fitness+ Eğitmenleri ile Tanışın

Uygulamada antrenmanlarda size yardım edecek eğitmenler de olacak. Eğitmenler özenle seçilmiş ve işlerinde usta olan hocalar seçildi. Eğitmenler kendine özgü her alanda profesyonel hocalar olacak. Bu da uygulamayı kullanacak müşteriler için müthiş bir deneyim olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı