1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

The Last of Us Part 2 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

“Herkes zamanı geldiğinde ölebilir. Hiç kimse güvende değil, Joel ve Ellie bile” Bunlar Neil Druckmann‘ın sözleri. Naughty Dog ilk oyunun sevgi temasının aksine ikinci oyunun nefret temasını işleyeceğini söylemişti ama Druckmann bu sözleriyle çıtayı biraz daha yükseltmiş oldu. Oyunda insanın içini ısıtacak anlarla da karşılaşacak olsak da oyunun temel temasının ‘adalet arayışı’ olduğunu ve çok büyük tehlikelerle karşılaşacağımızı söylüyor Druckmann. 

Naughty Dog, Oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapmıyor. PlayStation Experience 2017 panelinde oyunun yönetmeni Neil Druckmann, oyunun %50-%60 kadarının bitmiş olduğunu açıklamıştı. Oyunun müziklerini besteleyen Gustavo Santaolla, Arjantine’de yayın yapan Vorterix isimli radyonun programında The Last of Us 2’nin 2019 yılında satışa sunulacağını açıkladı. Santaolla, net çıkış tarihi için oyunun geliştiricisi Naughty Dog’dan bir açıklanması gerektiğinin de altını çizdi.

PlayStation için en çok beklenen oyunlardan birisi olan The Last of Us Part 2, E3 2018 videoları yayınlandıktan sonra oynanış hakkında büyük tartışmalara yol açmıştı. İşte E3 2018’de yayınlanan oynanış videosu

Oynanış Videosu:

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*