Sosyal Medya

Spotify’ın İlk 3 Ay Ücretsiz Premium Kampanyası Yeniden Başladı

Spotify, uzun bir zamandır Türkiye’de sunmadığı “ilk 3 ay ücretsiz” kampanyasını ücretli abonelik servisi olan Spotify Premium için yeniden sundu. Artık 3 ay boyunca hiçbir ödeme yapmadan Spotify Premium’u dinleyebilirsiniz. 

Dünya üzerinde en çok kullanım oranına sahip olan Spotify, önceleri Premium hizmetini ilk 3 ay para almadan sunuyordu. Reklamlar olmadan ve çok daha kaliteli bir şekilde müziklerin dinlenebildiği Spotify Premium normal olarak ayda 17,99 TL’lik bir ücret talep ediyordu.

Belirli bir zamandır Türkiye’de “İlk 3 Ay ücretsiz Premium” abonelik sistemini kullanıcılara sunmayan Spotify, yeni kullanıcalra ulaşabilmek için bu hizmeti Türkiye’ye yeniden sunmaya karar verdi. Spotify Premium’un ücretsiz abonelik sistemini kullanmak istiyorsanız 31 Aralık 2020 tarihine kadar vaktinizin olduğunu belirtmek isteriz. 

Peki Spotify’ın İlk 3 Ay Ücretsiz Abonelik Sistemi Nasıl Kurulacak?

Spotify Premium’u 3 ay ücretsiz kullanmak isteyenler ilk olarak yeni bir hesap açmalılar. Hesap açıldıktan sonra ise sizlerden bir ödeme bilgisi istenecek. Bu ödeme bilgisi doldurulduktan sonra ise kartınızdan ilk 3 ay herhangi bir ödeme yapılmayacak, fakat Premium’u bu süre zarfında iptal etmezseniz ve tanılanan bu 3 aylık sürenin dışını çıkarsanız, her ay düzenli olarak ücret alınmaya başlanacak. 

“Spotify’ın İlk 3 Ay Ücretsiz Premium Kampanyası Yeniden Başladı” haberi hakkındaki düşünceleriniz alt tarafta yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

https://www.spotify.com/tr/

Bize ulaşmak için:

Daha fazla haber için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

https://guncelteknoloji.com/guncel-teknoloji/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı