1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Spotify Premium ücretlerine zam!

Dünyanın en popüler müzik servislerinden olan Spotify‘ın ülkemizdeki kullanıcılarına kötü haber. Spotify Premium Fiyatları arttırıldı!

Spotify, 2020 yılından itibaren ülkemizdeki abonelik fiyatlarını arttıracağını bildirdi. En az zam alan paket Öğrenciler için Spotify isimli paket oldu. 6,99TL olan paket 8,99 TL‘ye çıkartıldı. Normal Spotify Premium paketi ise 13,99 TL’den 17,99 TL‘ye çıkartıldı. En çok zam alan ise Aile için Spotify isimli paket oldu. 20,99 TL olan paket 26,99 TL‘ye çıkartıldı.

Spotify fiyat artışı konusunda bir sebep göstermedi fakat gözler Dijital Hizmet Vergisi‘ne çevrildi. Dijital platformlar üzerinden kullanıcılara hizmet sunan teknoloji devleri tarafından devlete vergi ödemesini gerektiren yeni karar müşterilerin cebinden çıkacak gibi duruyor. Yakın zamanda Apple Music, Deezer, YouTube Premium ve YouTube Music Premium gibi servislerinde fiyatlarında artış yapması bekleniyor.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*