AndroidGüncel TeknolojiMobilTeknoloji

Samsung Ağustos’ta 5 Yeni Cihaz Tanıtacak

Tae-moon Roh, Unpacked öncesinde bir blog yazısında, şirketin kulaklar ve bilek için olanlar da dahil olmak üzere yeni “güç cihazları” tanıtacağını söylüyor.

Samsung firması Lee Byung-Chul tarafından 1938 yılında yakın ülkelere kurutulmuş balık, sebze ve meyve satmak amacıyla kuruldu. İlerleyen yıllarda firma, saydığımız bu amaçlara un değirmenleri ve şeker makineleri gibi ürünleri de dahil etti. Böylece üretim alanlarını genişletti ve 70’li yıllara doğru ağır sanayi endüstrisine yatırım yapmak için kolları sıvadı.

Telekomünikasyon sektörüne cep telefonu üretimi ile rekabete dahil olan firma telefon üretimi ve telefon satışında ilk sıradadır. Telekomünikasyon sektöründeki bu çıkışın temelde yatan yapı taşı Ar-Ge yatırımının fazla olması ve modellerini kullanıcının isteğine göre düzenlemesidir. Uygun fiyata yüksek teknolojili cihazları üretmesi de unutulmayacak bir başka yapı taşıdır. 

Samsung firması aynı zamanda, Güney Kore kültürünün benimsediği etik değerleri ve genel iş ahlakını her şeyin üzerinde tuttuğunu sürekli belirtmektedir.

Samsung’un, Güney Kore içindeki popülaritesi o kadar yaygın ki, şirket çalışanlarının hayatlarını anlatan bir mini dizi bile çekilmiştir.

Samsung 5 Yeni Cihaz Tanıtacak

Samsung, 5 Ağustos’ta Unpacked etkinliğinde beş yeni cihaz tanıtacak. 5, mobil şirketin Başkanı bunu blog yazısı doğruladı.

Ocak ayında Samsung’un mobil işinin günlük liderliğini üstlenen Tae-moon Roh, yeni ürünleri “güç cihazları” olarak nitelendirdi ve telefonların yanı sıra giyilebilir cihazları da içereceğini ima etti. Samsung’un çevrimiçi haber departmanındaki bir yazısında, kullanıcılar “bu cihazlarla (ve kulaklarınızda ve bileğinizde) tam bir hayat yaşayacaklar” dedi.

“Bu cihazlar, nereye gidersek gidelim sorunsuz ve sürekli olarak çalışıyor ve mobil deneyimlerin yenilikçisi olma vizyonumuzu sunuyor “diye yazdı. “İster iş yerinde, ister evde , ister oyun oynarken veya uzakta olun, gücü kesintisiz işlevsellik ile birleştiriyorlar.”

Samsung 5 Yeni Cihaz Tanıtacak

Kişisel bir basın etkinliği düzenlemek yerine, Samsung Ağustos ayında 5 Yeni cihazlarını ortaya çıkarmak için dijital olarak Unpacked bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Plan, yeni koronavirüs salgını sırasında olaylarını çevrimiçi olarak değiştiren Apple gibi şirketlerin benzer hareketlerini takip ediyor. Samsung, ilk kez “Güney Kore’den canlı yayın yapacak” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı