1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oneplus 6T özellikleri ne olacak?

Çinli akıllı telefon üreticilerinden olan OnePlus, yeni amiral gemi modeli olacak olan yeni telefonu OnePlus 6T‘nin özellikleri Rusya’da ortaya çıktı.

OnePlus 6 ile adından söz ettiren marka yeni telefonu olacak OnePlus 6T üzerinde çalışıyor.

Apple‘ın “S” modellerinde izlediği benzer bir politikayla “T” modellerini piyasaya çıkartan OnePlus, yeni amiral gemi modelin OnePlus 6T ismi ile geleceği Avrasya Ekonomi Komisyonu (EEC) tarafından da doğrulandı.

Yeni gelecek OnePlus 6T, Snapdragon 845′den güç alacak, 6 ve 8 GB RAM seçenekleri ile gelecek.

6.4 inç AMOLED ekranı kullanacak olan telefonun 12 Megapiksel ve 20 Megapiksellik çift kamera kurulumunun arka tarafta yer alması beklenirken ön tarafta ise 25 Megapiksellik tek kamera bulunacak.

Modelin tasarımı hakkında bir sızıntıya henüz ulaşılamadı ve Çıkış tarihi ile ilgili bir bilgide yok. OnePlus A6013 model numarası ile gelecek modelin fiyatının 550 dolar seviyesinde olaması bekleniyor.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*