DünyaGüncel Teknoloji

Nokia’dan iki yeni akıllı TV geliyor

Nokia'dan iki yeni akıllı TV geliyor

Nokia, akıllı televizyon serisini iki yeni modelle genişletmeye hazırlanıyor. 32 ve 50 inç ekranlarla karşımıza çıkacak yeni Nokia TV’lerde Onkyo hoparlörler yer alacak.

Tanıtım görseline bakılırsa resmi lansman 6 Ekim tarihinde, yani tam iki gün sonra gerçekleşecek. Nokia ‘nın söz konusu etkinlikye 32 ve 50 inç TV’lerini sahneye çıkarması bekleniyor.

Onkyo hoparlör detayı

Her iki model de kısa süre önce BIS sertifikasyon sürecini geride bıraktı. Şirketin daha önceki televizyonları JBL hoparlörlerle donatılmıştı. Yeni modellerde ise Onkyo hoparlörler yer alacak.

Büyük ihtimalle 32 inç Nokia akıllı TV, Full HD çözünürlükle gelecek ve serinin en ucuz temsilcisi olacak. 50 inçlik model ise 4K ekranla karşımıza çıkacak.

.

JBL tarafından ses

Nokia 55 inç Smart TV’nin akustiği, imzalı JBL ses kalitesi üretmek için tasarlanmıştır. Tüm aralıklarda minimum harmonik bozulma, kristal berraklığında ses tonları ve hissedebileceğiniz derin bas notaları için tasarlanmıştır.

Akıllı Karartma

Her karede daha iyi kontrast için daha koyu gölgeler ve daha açık tonlarla perspektifinize derinlik ekleyin. Akıllı Karartma, resmin farklı bölümlerindeki LED’leri seçici olarak kontrol eder, böylece her görüntü gerçek zamanlı olarak optimize edilir.

Bu ve bunun gibi ilgi çekici ve güncel teknoloji haberleri için sayfamızı takipte kalın. Aynı zamanda sosyal medyada twitter, instagram ve facebook üzerinden sayfamızı takip ederek, bildirimlerinizi açarak haberlerimize daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz

https://www.facebook.com/guncelteknolojicom

https://twitter.com/gncltknljcom

https://www.instagram.com/guncelteknolojicom/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı