1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Netflix mobil paket seçeneği geliyor.

Netflix mobil paket seçeneği bir süredir gündemde. Pek çok kullanıcı bu yeni modelin gelmesini bekliyor. Özellikle yolculuk sırasında telefondan bir şeyler izlemek olmazsa olmaz ayrıcalıklardan. Nitekim geçtiğimiz günlerde yapılan bir araştırma Netflix kullanıcılarının uzun yolculuklar esnasında otobüslerde uygulamayı kullanma oranı saptanmıştı. Oldukça rağbet gören telefondan izleme alışkanlığına Netflix de yeni bir seçenekle karşılık veriyor. Bir süredir gündemde olan mobil paket seçeneği ilk olarak Hindistan’da kullanılmaya başlıyor. Şirket yeni teknolojinin çalışmalarını da Hindistan’da gerçekleştirmişti. Dolayısıyla ilk kullanımın da burada olması beklenen bir şeydi. Zamanla diğer ülkelerde de kullanımının başlaması ve diğer paketler arasında yer alması bekleniyor.

Mobil paket seçeneğinin Hindistan’daki bedeli 120 rupi. Bu da 20 lira gibi bir bedele tekabül ediyor. Mobil paket seçeneği ülkemizde de Nisan ayından beri gündemde. Belli oranda denemeleri gerçekleştirilen yeni sistemin zamanla yaygınlaşması bekleniyor. Yeni mobil paket seçeneği ülkemizde 7.99 TL olarak işlem görecek.

Netflix mobil paket

Netflix mobil paket seçeneği ve zamlar

Dünyaca ünlü online yayın platformu Netflix, son dönemde yapmış olduğu zamla da adından söz ettirdi. Ülkemizde de her geçen gün yaygınlaşan Netflix’in paketlerinde 2 liralık bir zam gerçekleşti. Yeni tarife ile Temel Paket 17.99 TL, Standart Paket 29.99 TL ve hem HD hem de Ultra HD izleme imkanı sunan Özel Paket 41.99 TL oldu. Temel seçenekte yalnızca bir ekran üzerinden izleyebilme ve bir konuma indirme ihtimaliniz bulunmaktadır. Standart pakette iki farklı ekran ve konum kullanılabilirken Özel paket seçeneği ile söz konusu zam da mobil paket seçeneği dışında Netflix’in adından söz ettiren gündem maddelerinden birisi. Ülkemizde de merakla beklenen yeni paket seçeneği hakkında tüm güncel haberler ve teknolojiye dair her şey için bizi takip etmeye devam edin.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*