Güncel TeknolojiTeknoloji Haberleri

Microsoft Yeni Surface Kulaklığını Tanıttı

Microsoft Yeni Surface Kulaklığını Tanıttı. Gerçekleşen lansmanla birlikte Surface adını zenginleştirme amacı olan Microsoft, yeni Surface Headphones isimli kablosuz ve gürültü önleyici kulaklığını tanıttı. Tasarım ve performans konusunda oldukça iyi şeyler vadeden yeni kulaklık, ne yazık ki fiyatıyla hem şaşırttı hem üzdü.

Yeni Surface kulaklığın ABD fiyatı tam 350 dolar olarak açıklandı. Ülkemize geliş fiyatı, vergileride eklersek 4 bin Tl üzerinde görmek mümkün olacak.

Peki bu parayı hakediyor mu?

Kulağınızdan çıkardığınızda müziğin otomatik olarak durduğu Surface Headphones, USB Type-C ile şarj ediliyor, üzerinde her ihtimale karşı bir adet 3.5 mm’lik ses girişi de bulunuyor.

Kulağınızdan çıkardığınızda müziğin otomatik olarak durduğu Surface Headphones, USB Type-C ile şarj ediliyor, üzerinde her ihtimale karşı bir adet 3.5 mm’lik ses girişi de bulunuyor.

Bluetooh bağlantısıyla 15 saat kesintisiz müzik dinleme deneyimi vadeden Surface Headphones, kulaklık jakı ile kullanıldığında 50 saate kadar çalışabiliyor. Sese ilişkin ayarlar, kulaklığa özel olan bir akıllı telefon uygulamasıyla özelleştirilebiliyor

Özellikler

Marka Microsoft
Renk Gri
Bağlantı Türü Wireless
Seri MICROSOFT Surface Wireless Bluetooth Noise-Cancelling Headphones (US Version)
Kulaklık Form Faktörü Kulak Üzeri

Bu ürün hakkında

  • Keskin, net ses dinleyin. Omnisonik ses sevdiğiniz müzikleri, şovları ve daha fazlasını sunar.
  • Dahili asistanınız sizin için yapabilir. Microsoft Cortana’dan en sevdiğiniz sanatçıyı çalmasını, bir hatırlatıcı ayarlamasını, arama yapmasını, soruların yanıtlarını almasını ve daha fazlasını yapmasını isteyin. Windows 10, iOS, Android, MacOS ile uyumlu.
  • Hafif, nefes alabilir ve seyahatlerde veya ofiste tüm gün taşıyabileceğiniz rahat bir boyut. Etkin gürültü azaltma için 30 dB’e kadar gürültü azaltma, pasif gürültü azaltma için 40 dB’e kadar.
  • Basit bir kulak regülatörü ile ayarlayabileceğiniz aktif gürültü azaltma ile sakin bir duruma getirin. Veya kulaklıkları çıkarmadan konuşmaları daha iyi dinlemek için tamamen aşağı çevirin. Frekans aralığı: 20 kHz.
  • Sesinizi ve basit, sezgisel kontrolleri kullanarak ses seviyesini ayarlayın, parçaları atlayın, mikrofonunuzu sessize alın veya çağrıları kapatın. Kulaklığınızı çıkarırken sesi durdurur. USB kablosu uzunluğu 1,5 metre, ses kablosu uzunluğu 1,2 metre. Ses basınç seviyesi çıkışı – 115 dB’e kadar (1kHz, 1 Vrms PowerOn’lu kablo fişi üzerinden) 115 dB’e kadar (1kHz, 0dBFS Bluetooth bağlantısı üzerinden).
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı