Oyun

Fortnite: Sınırlı Bir Süre İçin Solo “Showdown” Yarışması Devam Ediyor.

Devam eden 50v50 etkinliğine ek olarak, Epic, Fortnite: Battle Royale’da yeni bir sınırlı zaman modunu başlattı. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, PS4, Xbox One, PC ve cep telefonu oyuncuları, en iyi Battle Royale oyuncusunu belirlemek için sınırlı süreli bir yarışma olan Solo Showdown’a katılabilecektir.

Önceki sınırlı zaman modlarından farklı olarak Solo Showdown, herhangi bir hile veya altta yatan oyundaki değişiklikleri içermiyor. Bunlardan daha ziyade, Epic’in “hayatta kalmanın nihai testi” olarak adlandırdığı kendi kendini seçen diğer oyunculara karşı devam eden bir yarışmadır. Oyuncular sıralamalar üzerinde bir yer kazanmak için yarışırlar ve yarışmanın sonunda yeterince yüksek puan alanlar büyük bir V-Bucks ödülü ile ödüllendirilir.

Yarışmanın sonunda sıralamada 1.oyuncu 50.000 V-Bucks alacak. 2,3 ve 4.Oyuncular 25.000 V-Bucks alırken, 5. sırada yer alan oyuncular 13.500 V-Bucks alacak. Ve ilk 100’de kalan diğer oyuncular 7,500 V-Bucks alıp ödüllerinin tadını çıkaracaklar

.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı