1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yeni Xbox Adaptif Denetleyici Açıklandı!

Bu hafta başlarında bir sızıntı sonrasında, Microsoft bugün resmi olarak kısıtlı hareket kabiliyeti olan insanlar için tasarlanmış yeni bir Xbox denetleyicisi (joystick) duyurdu. “Xbox Adaptive Controller”, çağrıldığı gibi, bu yıl 100 ABD Doları olarak piyasaya sunulacağı düşünülüyor.

Bir blog yazısında , Xbox patronu Phil Spencer, yeni Xbox One ve PC denetleyicisinin (joystick), uzun süre boyunca bir denetleyici tutamayacak veya tüm tetikleyicilere ve düğmelere ulaşamaya bilecek oyuncuların ihtiyaçlarını dikkate aldığını söyledi. Spencer, “Kapsayıcı tasarım yolculuğumuzda, hayranlarımızın daha geniş bir görünümünü ve onlara yönelik daha kapsamlı bir yaklaşımı ele aldık” dedi.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*