1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battlefield V Resmi Olarak EA Tarafından Onaylandı!

Çok fazla spekülasyondan sonra, EA nihayet Battlefield V’i açıkladı. Şirketin yeni bir sonraki Battlefield ünvanını ilk kez teyit etmesine rağmen, bu oyun hakkında henüz bir bilgi yayınladıkları söylenemez.

Resmi Battlefield web sitesindeki bir açıklamaya göre “EA DICE’ın çığır açıcı tüm savaş destanının bir sonraki bölümü Battlefield V’dir.” oyunun tam açıklanmasının 23 Mayıs tarihinde resmi web sayfalarında açıklanacağı belirtildi.

Canlı yayın, TV sunucusu ve komedyen Trevor Noah tarafından ağırlanacak. YouTube ve Twitch’de yayınlanacak olan canlı yayın, geliştirme ekibinin oyun için vizyonunu ve görüşlerini bizimle paylaşacak. Henüz, oyunun hangi platformlara geldiğini veya tam olarak ne zaman başlayacağını bilmiyoruz; Ancak EA daha önce bir düşme oyununun bu sonbaharda geldiğini belirtti.

“Battlefield V” başlığı daha önce birden çok kaynaktan sızdırıldı. Aynı kaynaklar, oyunun İkinci Dünya Savaşı’nda geçtiğini belirtsede EA bunu henüz onaylamamıştır. Oyunun ayarı ne olursa olsun, oyunun ilk gösterimi “EA Play” etkinliği adı altında Haziran ayında yayınlanacak.

İkinci dünya savaşında geçen son oyun, 2009’daki Battlefield 1943’tü. Son Battlefield oyunu elbette 2016’nın Battlefield 1’i ve WWI oyunu oldu. hayranları ve eleştirmenler ile çok popüler olduğu kanıtlanmıştır.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*