Güncel TeknolojiHaberlerİncelemelerOtomobil

2019 BMW 8 Serisi karşınızda!

BMW M850i XDrive Coupe için 2017 yılındaki konseptin daha kullanılabilir versiyonu denilebilir.

Çift süspansiyon çatallı ön aks ve 5 bağlantılı arka aks süspansiyonu elektromekanik direksiyon ile standart. Elektronik kontrollü damperler ile Adaptif M süspansiyonu da araçta yer alıyor. Yeni M Sport fren sistemi olan araç, 20 inç M hafif alaşımlı jantlar metalik dondurulmuş Seryum Gri İle tamamlanmış ve 245/35R20 ve 275/30R20 lastikler yer alıyor. Tamamen LED farların şimdiye kadarkilerin en incesi olduğunun altı çizilirken, yine tamamen LED arka lambalar yanlara doğru devam ediyor.

Yenilenmiş çift turbolu V8 motor, modelin yüksek performans sunması sağlıyor. Çift silindirli turboşarj, V şekilli sekiz silindirin arasında bulunuyor. 4.4 litrelik motor 523 beygir güç ve 750 Nm tork üretiyor. Araç 3.7 saniyede saatte 100 kilometre hıza ulaşabiliyor.

xDrive tüm tekerlekten çekiş araçta standart. Elektronik kontrollü çok diskli kavrama ile güç önden arkaya bölünüyor. Böylece üreticinin bilinen sürüş hissi devam ettiriliyor. Çekiş

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı