1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Karşınızda Volkswagen Passat 2019!

Önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan Volkswagen Passat 2019 ilk kez görüntülendi. Aracın ön ve arka bölümünde bulunan makyaj, Alman otomotiv devinin bir tasarım değişikliğine gittiğinin en büyük göstergesi. Ancak araca ilk bakışta büyük bir yenilik görünmüyor.

Fotoğraflar aracın büyük oranda mevcut model ile benzer tasarıma sahip olacağını gösterse de ön ve arka farlardaki ince tasarım yenilikleri fark edilmiyor değil. 2019 Passat’ın Arteon benzeri bir ızgara ile gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor. Fotoğraflardaki makyaj, yenilikler ile ilgili yorum yapmayı zorlaştırıyor.

Fotoğrafların tamamı uzak çekim olduğundan aracın iç mekanı hakkında bir bilgiye sahip değiliz. Fakat beklentiler makyajlı Golf ve Arteon’da görülen yeni bilgi-eğlence sisteminin 2019 Passat’a da entegre edilmesi yönünde. Fakat 2019 Passat yeni bir jenerasyon olmayacağından yeni Touareg’de görülen konsola sahip olmayacağını söyleyebiliriz.

Arteon’un tanıtılmasıyla birlikte uzun süredir özlenen değişimi gören Volkswagen kullanıcıları, bu tasarım dilinin Passat’a da uygulanabileceği beklentisi içerisine de girdi. Lakin şu anda da gördüğümüz gibi markanın ön ve arka bölümde yaptığı ufak değişimler üzerinden böyle bir ihtimalin varlığını konuşmak pek de mümkün değil.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*