Yeni Alfa Romeo baby SUV Markanın Yeni modeli

Alfa Romeo baby SUV - front (watermarked)

Alfa Romeo’nun yeni Audi Q3 rakibi, daha büyük bir amiral gemisi SUV, yeni bir Giulietta hatch, 8C supercar ve GTV coupe ile birleştirilecek.

Alfa Romeo , genişleyen ürün serisine iki yeni SUV eklemeyi planlıyor ve popüler Stelvio‘nun ürün yelpazesini genişletiyor ve yeni gelenler önümüzdeki üç yıl içinde satışa sunulacak.

İki yeni model, İtalyan markasını SUV pazarının neredeyse tamamını kapsayacak ve markanın 2022 yılına kadar 400.000 yıllık satış hedefine ulaşmasında önemli bir rol oynayacak.

SUV’ların hiçbiri henüz adlandırılmamış, ancak daha küçük olanı – seçkin ana imajımızın önizlemesi – Alfa’nın 108 yıllık tarihinde en çok satan model olmaya aday. Otomobil , yeni otomobil pazarının en hızlı büyüyen segmentinde yarışan Volvo XC40 BMW X1 Audi Q3 ve Range Rover Evoque’den satışla görevlendirilecek .

Ä°lgili resim

Muhtemelen bebek SUV, şu anda Stelvio SUV ve Giulia salonunun altını çizen Alfa’nın Giorgio platformunun küçülmüş versiyonuna dayanacaktır ; Şasi de yeni bir Giulietta hatchback temeli oluşturması bekleniyor . Sonuç olarak, SUV arkadan çekişli olacak ve müşterilere dört tekerlekten çekiş seçeneği de sunulacak.

Alfa, Audi Q3 rakibi geldiğinde kompakt bir SUV ile piyasaya sürülen son premium otomobil üreticilerinden biri olacak , ancak yeni model elektrikli otomobiller ve Seviye 3 otonom sürüş teknolojisi ile fırlatılacak ve sürücünün araca toplam kontrolü devredebilmesini sağlayacak. belirli süreler için.

Elektrikli güç aktarma organlarının, şirketin geliştirmeyi durdurduğu dizel motorların yerini alacağı düzenli hibrid üniteler içermesi beklenmektedir. Plug-in hibrid teknolojisi de bir olasılıktır.

Bir cevap yazın


*